Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Interesuje Was kto będzie trenerem mężczyzn? W tym temacie nadal bez zmian

Biegi narciarskie Polska -> Strefa PZN

2018-04-27

Kwiecień dobiega końca. Zawodnicy po krótkiej regeneracji wrócili do treningów i powinni znać plan przygotowań do następnego sezonu. Czy znają? Nie! Dlaczego?

 

Przede wszystkim dlatego, ze nadal nie wyjaśniła sie sprawa głównego trenera kadry A mężczyzn. W czasie, kiedy inne reprezentacje zaczynają realizować plan przygotowań do kolejnego sezonu, nasza kadra A mężczyzn jest zawieszona w próżni. Nie ma trenera, nie ma planu, nie ma kalendarza zgrupowań czy startów kontrolnych. Można śmiało stwierdzić, że już jesteśmy 3-4 tygodnie za plecami rywali.

 

Trzech zawodników kadry A (oczywiście jeszcze oficjalnie nie ogłoszonej) trenuje z trenerem Tadeuszem Krężelokiem, Kamil i Dominik Bury na miejscu w Istebnej, Mateusz Haratyk weekendowo, w tygodniu studiuje, Maciej Staręga na razie trenuje sam. Paweł Klisz i Jan Antolec (dotychczas kadra A) także trenują, chociaż do dzisiaj nie otrzymali żadnych informacji dotyczących ich przyszłości. Tymczasowo pełniącym obowiązki trenera kadry A jest wspomniany Tadeusz Krężelok.

 

Rozmowy w temacie trenera głównego trwają, podobno najbardziej prawdopodobny jest kierunek ukraiński, jednak ewentualny trener Polaków jest związany jeszcze z kazachską federacją.

To wszystko to oczywiście, mówimy o spekulacjach dotyczących trenera, garść niepotwierdzonych oficjalnie informacji, PZN trzyma karty przy orderach.

 

Podsumowując nadal wiemy, że nic nie wiemy.

 

kace

 

Komentarze - 11

brawo panie Polo z PZSkoków

Opublikowano: 2018-04-27 11:53:44

perfidna gra na czas, wyjdzie jak zwykle - trener z Polski bo innego nie był, a za rok powtórka z rozrywki ps. informatyka też szukajcie a dla siebie psychiatry - najlepszy na schizofrenię!

Niedobrze

Opublikowano: 2018-04-27 12:09:13

Wygląda na to że w tej bardzo ciężkiej i trudnej dyscyplinie sportowej mam tutaj na myśli bieganie na poziomie pierwszej setki na świecie w Polsce zostanie aktualnie może 2 lub 3 zawodników. Szkoda bo w Jakuszycach pojawiło się na polanie "życie" coś się dzieje dobrego , natomiast biegi na poziomie światowym w naszym kraju "umierają" Optymizm - coraz więcej pojawia się biegających amatorów.

NEMO

Opublikowano: 2018-04-28 07:51:25

Umiejętność machania chorągiewką na skoczni nie daje umiejętności zarządzania związkiem sportowym. Również nie wyklucza, ale predyspozycje mieć trzeba. A tych wyjątkowo brakuje w tym przypadku. Sytuacja ani nowa ani zaskakująca. Czy zawodnicy skarżyli się już oficjalnie ryzykując tym brak powołania do kadry?

Narciarz prawdziwy

Opublikowano: 2018-04-28 20:25:20

Przestać lamentować i płakać na forum, a zwłaszcza wymądrzać się i krytykować. Za ciency w uszach jesteście dyletanci i pseudoznawcy problematyki narciarstwa polskiego. Do pięt nie dorastacie Prezesowi PZN-u, uszy po sobie i zając się swoją nauką i pracą, a rozwój narciarstwa zostawcie fachowcom.

Ryszard Labaj

Opublikowano: 2018-04-29 20:44:33

Od pisciu lat wysylam ,calosciowe papiery, Pan Gazurek odebral je osobiscie.....!? Do. dzis nie dostalem ani odpowiedzi ani zwrotu moich dokumentow .Dokumenty bylo na Istruktora DSV i Trenera C DSV .?Niestety do. dniu dziszejszego nie dostalem odp.Chcialbym przyczynic sie wiedza i znajomosciami do wyniku kadry ........!,, ale nickt nie pyta!!!.?

1234jfkrm

Opublikowano: 2018-04-30 09:23:10

Lepszym rozwiązaniem byłoby już zatrudnienie któregoś z trenerów klubów z naszego kraju. Jest wiele osób które zrobiły coś z niczego np. Grzegorz Staręga.

NEMO ten

Opublikowano: 2018-05-01 13:35:45

O tak. Wybitna postać. Same zasługi dla Polskich Biegów. Największą jest zainstalowanie córki w strukturach PZN.

:)

Opublikowano: 2018-05-01 15:02:43

No to żart Ci się udał!!!

Prezes

Opublikowano: 2018-04-30 12:03:51

Szczekajcie, szczekajcie pieski, a karawana jedzie dalej!!!

"}

Opublikowano: 2018-04-30 18:44:39

Końcem kwietnia miała być decyzja, miesiąc się konczy a nadal nic nie wiadomo

NEMO ten

Opublikowano: 2018-05-01 13:38:18

To taki styl prezesa zarzadzania zwiazkiem narciarskim. Innego nie zna bo skąd miałby znać?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl