Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Rekrutacja do ZSOiMS Szklarska Poręba!

Biegi narciarskie Polska -> Strefa PZN

2018-05-26

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego im. Jana Izydora Sztaudyngera w Szklarskiej Porębie ogłasza nabór do klas mistrzostwa sportowego!

 

ZSOiMS im. Jana Izydora Sztaudyngera w Szklarskiej Porębie ogłasza nabór do klas mistrzostwa sportowego:

 

Szkoły Podstawowej nr 2, klasy VI-VII

Gimnazjum, klasa III

Liceum Ogólnokształcącego, klasy I-III

 

na rok szkolny 2018/2019 w dyscyplinach: biathlon, lekkoatletyka, badminton, biegi narciarskie, narciarstwo zjazdowe.

 

Testy Sprawnościowe odbędą się 30 maja o godzinie 15:00.

 

Więcej informacji TUTAJ

 

Arkadiusz Posiadała

 

Komentarze - 7

Tom

Opublikowano: 2018-05-26 18:42:27

Dlaczego w SMS Szczyrk nie ma rekrutacji w klasach 6-7??

Amator

Opublikowano: 2018-05-27 17:07:37

Muszę z przykrością stwierdzić,że jest to jedna z gorszych sportowych szkół.W tym roku w biegach żadnych rewelacji ,w Biatlonie tak samo ( poza Badacz em i Zawołem).

Absolwent

Opublikowano: 2018-06-03 16:03:53

Absolutnie sie nie zgadzam. Szkola prezentuje zarowno wysoki poziom nauczania jak i poziom sportowy.wysoka zdawalnosc matur. . . a wyniki? Nie bylo? Uprzejmie proszę o przesledzenie. Gimnazjum nie mialo sobie rownych na finalach igrzysk ogolnopolskich w biegach. B biathlonie wyniki rowniez zadowalajace. W MP i PP zima nawet mlodsze roczniki w kategoriach lokowaly sie w pierwszej dziesiatce...szostce..a nie obeszlo sie tez bez medali. Malo to absolwenci tej szkoly nadal trenuja i sa czlonkami narodowych kadr mlodziezowych!!! Bardzo dobra szkola z najlepszymi w okolicy warunkami treningowymi. Polecam.

Sie nie wie...sie nie mowi.

Opublikowano: 2018-06-03 16:10:29

Radze sprawdzic sobie nazwiska takie jak Szpak, Zuk, Zawol, Badacz, Gawlik, Krawczyk, Ciepiela, Łyjak R., Skowron P., Skowron M., Nykiel, Cyl, Badacz...i pewnie pare innych. ...to obecni uczniowie..i dawni...lub swiezo upieczeni absolwenci. Nie powiedzialbym ze szkola nie ma wynikow. A warunki sa tu najkorzystniejsze na dln.sl. Blisko do jakuszyc..blisko stadion...silownia...hala...orlik...regle...gory...basen niedaleko....sprzet...trenerzy... Co wiecej trzrba?

i tak to

Opublikowano: 2018-06-04 16:48:22

Żuk to chyba Duszniki jednak;) Reszta, prócz M.Skowrona-żadnego szału nie ma. Kończą uprawiać sport równo ze skonczeniem szkoły. Tak naprawdę już nie uprawiają w maturalnej.

Amator

Opublikowano: 2018-06-05 17:55:25

No to mamy wyniki: M.Skowron dobre Gawlik- klasyk b.dobre a łyzwą do kitu Krawczyk w żadnych zawodach PZN nie był w dziesiątce Ciepiela duży postęp Badacz Zawół b.dobre wyniki A gdzie te rewelacyjne wyniki. A pozostali uczniowie ....Wyniki pozostawiają wiele do życzenia.

Uśmiech

Opublikowano: 2018-06-02 15:23:09

Amator ...Amator....

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl