Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
trasy-biegowe | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kocham biegówki

Koninki (Małopolska - Gorce).

Kocham biegówki -> Trasy

2012-01-24 20:24:28

Z Krakowa do Koninek jest zaledwie 66 km. Kierujemy się na południe drogą krajową nr 7 – przez Myślenice i Pcim, aż do miejscowości Lubień. Cały czas dwupasmową krajówką. Na rondzie w Lubniu wybieramy trzeci zjazd w drogę nr 968. Dojeżdżamy do Mszany Dolnej, w której zjeżdżamy kierunku Podobina i dalej przez Niedźwiedź oraz Porębę Wielką docieramy na miejsce.

Trasa zielona to pętla dla początkujących i amatorów biegówek. Ma długość ok. 6 km. Trasa czerwona to pętla wyczynowa, polecane dla zawodników. Jej długość to także ok. 6 km.

 

Czytaj Dalej >>

KUBALONKA

Kocham biegówki -> Trasy

2011-11-01 19:42:00

Trasy biegowe COS na Kubalonce.                                                                                                                        Trasy mieszczą się na przełęczy Kubalonka pomiędzy Wisłą i Istebną.

Zespół narciarskich tras biegowych o długości 2,5 km, 3,0 km, 5,0 km 7,5 km.

Strzelnica biathlonowa i zaplecze socjalne dla zawodników.

Trasy przygotowywane są ratrakiem  tak do stylu klasycznego jak i dowolnego.

Na trasach oprócz wyczynowych zawodów sportowych istnieje możliwość organizowania zawodów amatorskich .

Trasy przebudowane przed EYOF-ami 2009 posiadają homologację FIS.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl