Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Biegi Narciarskie świat wywiady | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biegi narciarskie świat

OPA CUP: Mass Starty na zakończenie rywalizacji w ramach Alpen Cup. Dominik Bury na drugim miejscu [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wywiady

2019-02-10 12:18:48

Ostatni dzień rywalizacji w Planicy, to bieg ze startu wspólnego stylem dowolnym. Na starcie mogliśmy zobaczyć jednego reprezentanta Polski, Dominika Burego, który spisał się rewelacyjnie zajmując drugie miejsce. 

 

Czytaj Dalej >>

Jessica Diggins: "Chcę przywieźć kryształową kulę do USA!"

Biegi narciarskie świat -> Wywiady

2018-10-15 15:50:22

Jessica Diggins w przedsezonowym wywiadzie, którego udzieliła na początku października opowiedziała o swoich odczuciach po zdobyciu historycznego, złotego medalu Igrzysk Olimpijskich w biegach narciarskich dla Stanów Zjednoczonych, o tym jak przygotowywała się do kolejnego sezonu oraz celach, które wciąż przed sobą stawia i pomagają jej utrzymać wysoką motywację. Wywiad dla fondoitalia.it przeprowadził Paolo Romano.

 

Czytaj Dalej >>

PyeongChang: Pokaz siły Marit Bjoergen w biegu na 30 km! Justyna Kowalczyk 14.

Biegi narciarskie świat -> Wywiady

2018-02-25 08:43:19

Ostatnią biegową konkurencją na Igrzyskach Olimpijskich był bieg ze startu wspólnego na dystansie 30 km stylem klasycznym. Mistrzynią Olimpijską we wspaniałym stylu zostala Marit Bjoergen. Justyna Kowalczyk zakończyła rywazliację na 14 miejscu.

 

Czytaj Dalej >>

Johannes Hoeslfot Klaebo : Zeszły sezon przerósł moje oczekiwania

Biegi narciarskie świat -> Wywiady

2017-10-15 19:34:02

Wschodząca gwiazda biegów narciarskich na świecie, Norweg Johannes Klaebo w rozmowie z www.xc-ski.de opowiada o ostatnich miesiącach, swoim koledze z reprezentacji – Petterze Northugu oraz ambicjach i celach na przyszłość.

 

Czytaj Dalej >>

Andreas Katz : Pracuję ciężko każdego dnia aby powrócić do biegów narciarskich [WYWIAD]

Biegi narciarskie świat -> Wywiady

2017-10-07 20:05:34

Andreas Katz – niemiecki biegacz narciarski, którego największym dotychczasowym sukcesem jest brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Świata po roku przerwy spowodowanej kontuzją powraca do biegów narciarskich.

 

Czytaj Dalej >>

Stina Nilsson, jakiej nie znacie

Biegi narciarskie świat -> Wywiady

2016-10-17 13:54:00

Tutaj Stina Nilsson mówi o wszystkim – otwiera się wywiad Johana Eska z narciarką, który u progu sezonu 2016/17 w oryginale opublikował Dagens Nyheter. Wywiad z pewnością zasługuje, by przetłumaczyć część fragmentów czytelnikom Skipola.

 

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl