Biathlon: Supermikst Guzików z brązowym medalem Mistrzostw Europy!

Biathlon -> Biathlon artykuły

2017-01-29

Duszniki, Mistrzostwa Europy w biathlonie. O godzinie 10 wystartowała przedostatnia ostatnia konkurencja Mistrzostw Europy 2017. Supermiksty. Zwycięstwo odniosła reprezentacja Rosji przed Norwegią. Na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Polski.

Reprezentacja Rosji w składzie Virolaynen Daria oraz Garanichev Evgenij zdobyli dziś Złote medale, dobierali siedem pocisków i zwyciężyli ponad 6 sekund nad reprezentacją Norwegii w składzie Tandrevold Ingrid oraz Christiansen Vetle. Na trzeciej pozycji uplasowała się reprezentacja Polski w składzie Krystyna Guzik oraz Grzegorz Guzik, którzy dobierali jedynie 5 pocisków i do złotego medalu stracili niespełna 14 sekund. Na czwartej pozycji uplasowała się reprezentacja Ukrainy, na piątej Austrii a szóstą lokatę zajęła Niemiecka reprezentacja.

O godzinie 13 start ostatniej konkurencji Mistrzostw Europy. Sztafety mieszane z udziałem Anny Mąki, Karoliny Pitoń, Andrzeja Nędzy-Kubińca i Łukasza Szczurka.