PŚ biathlon: Biegi na dochodzenie dla Anastazji Kuzminy. Nowakowska ponownie najlepsza

Biathlon -> Biathlon artykuły

2017-12-09

Drugi dzień Pucharu Świata to rywalizacja w biegu na dochodzenie. Zwycięstwo odniosła Anastazja Kuzmina. Najlepszą Polką była ponownie Weronika Nowakowska.

Drugi dzień rywalizacji biathlonowej w Hochfilzen to biegi na dystansie 12,5 km w kategorii kobiet.

Wśród Pań najlepsza okazała się być Anastazja Kuzimina, drugie miejsce zajęła Kaisa Makarainen , na trzeciej pozycji uplasowała się zwyciężczyni wczorajszego sprintu Daria Domracheva.

Z Polek najlepiej wypadła Weronika Nowakowska, która na półmetku rywalizacji była nawet tuż za pierwszą dziesiątką, jednak trzy karne rundy w pozycji stojącej nie pozwoliły utrzymać lokaty i spadła na 24 miejsce. Krystyna Guzik również na nie miała dnia na strzelnicy i zakończyła zawody na 33 miejscu. Magdalena Gwizdoń, spudłowała dziś czterokrotnie i uplasowała się na miejscu 43.

Jutrzejszy dzień to rywalizacja sztafet.