Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Bardzo dobre starty Polaków w Otepaa. Mistrzostwo Świata Kamili Żuk, Przemysław Pancerz ósmy.

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-03-01

 Kamila Żuk zdecydowanie pokazuje że jest najlepszą juniorką na świecie. Polka zdeklasowała dziś rywalki w biegu oraz na strzelnicy. Na trasie prezentowała naprawdę bardzo wysoką formę i nawet większa ilość pudeł nie odebrała by Polce medalu. Zawodniczki rywalizowały dziś w biegu indywidualnym na 12,5 km, rozgrywanym w estońsiej Otepaa. Wśród juniorów Przemysław Pancerz był ósmy 

 

 Bardzo dobrze poradzili sobie również nasi juniorzy. Przemysław Pancerz z dwoma karnymi minutami zajął ósmą pozycje. Wojciech Skorusa uplasował się na miejscu 25. Marcin Szwajnos z sześcioma niecelnymi strzałami był na miejscu 32. A Tadeusz Nędza-Kubiniec zajął miesjce 72. Ale nie miał dziś swojego dnia na strzelnicy i pudłował 10 krotnie. Zwyciężył Igor Malinowski z Rosji. 

 

 

 

 

Zawodniczka z Sokołowska zdeklasowała dziś konkrencje. To bardzo niespotykany widok, aby na zawodach tak wysokiej rangii uzyskać, aż tak dużą przewagę. 

 

Zawodniczka AZS Katowice zantowała ponad trzymunitową przeagę nad drugą Anną Kryvonos z Ukrainy, która miała taki sam dorobek na strzelnicy. Brązowy medal powędrował do Iriny Kazakiewicz z Rosji. 

 

Przed zawodniczkami jeszcze starty w biegu sprinterskim i biegu na dochodzenie, gdzie również faworytką bedzie Kamila Żuk. Wiadomym było że Polka bardzo dobrze spisze się na trasie, jednak na strzelnicy różnie bywa... szczególnie w biegu indywidualnym, gdzie za każdy niecelny strzał doliczana jest minuta dodatkowego czasu. Nsza zawodniczka spisała się dziś rewelacyjnie w każdym aspekcie i trzymamy kciuki w dalszej części rywalizacji. 

 

WYNIKI 

 

Natalia Surdyka 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl