Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Kamila Żuk z drugim złotem Mistrzostw Świata [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-03-03

Kamila Żuk po raz drugi wywalczyła medal MŚJ dla Polski. Zawodniczka udowadnia że jest świetnie  przygotowana do sezonu. Z bardzo dobrej strony spisała się również Natalia Tomaszewska, która zajęła 12 miejsce. 

 

 

Kamila Żuk po raz kolejny zdeklasowała rywalki. Polka uzyskała 26 sekund przewagi nad drugą Marketą Davidovą, i niespełna minute nad bezbłędnie strzelajacą zawodniczką z Francji. 

Zawodniczka z Sokołowska rozkrecała się z kilometry na kilometr i pokonywała coraz szybciej trasę, gdy Marketa zaczęła słabnąć. Jeden niecelny strzał polki przy dwóch zawodniczki z Czech, pozwolił sięgnąć po drugi złoty medal na tych Mistrzostwach. 

 

Z bardzo dobrej strony pokazała się również Natalia Tomaszewska, która do ostatniego strzelania plasowala się w czołowej dziesiątce. Jednak ostatni niecelny strzał, spowodował spadek na 12. pozycję co i tak jest bardzo dobrym rezultatem. 

 

Na miejscu 31. Zakończyła rywalizację Kamila Cichoń, a 60. Była Daria Gembicka, najmłodsza w naszej kadrze juniorek, która pudłowała dziś sześciokrotnie. 

 

 Wywiad z Kamilą Żuk udzielony przed rokiem można przeczytać w artykule poniżej.

 

Natalia Surdyka 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl