Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PŚ biathlon: Ostatni start Weroniki Nowakowskiej w Pucharze Świata! [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-03-25

Po raz ostatni ścigała się Weronika Nowakowska w Pucharze Świata. Dziś w biegu massowym zajęła 29. miejsce. Zwyciężyła Daria Domracheva, wśrod mężczyzn małe zaskoczenie. Zwyciężył Maksim Cwietkow. 

 

 

Kobiety rywalizowały dziś na dystansie 12,5 km. Najlepszą zawodniczką była Daria Domarcheva, która wyprzedziła drugą na mecie Paulina Fialkovą o niespełna dwie sekundy. Obie zawodniczki bardzo dobrze biegły i obie zaliczyły po jednej karnej rundzie. Na miejscu trzecim zakończyła zawody Anais Chevailier, która była dziś bezbłędna. 

 

Kryształowa Kula powędrowała do Kaisy Makarainen, która dziś była na miejscu szóstym, jednak jej najgroźniejsza rywalka Anastazja Kuzimna zakończyła rywalizację na ppozycji 11. 

 

Dla Weroniki Nowakowskiej, był to ostatni start w Pucharze Świata w karierze. Polka już wcześniej zapowiedziała koniec kariery. Dziś po trzykrotnie spudłowanym strzale uplasowała się na 29. miejscu. ze stratą ponad dwóch minut. 

Duszniczanka była dziś jedyną naszą reprezentantką. 

 

WYNIKI 

 

Wśrod mężczyzn była mała niespodzianka. Swoje pierwsze zwycięstwo w karierze odniósł Maksim Cwietkow, ktory był dziś bezbłędny na strzelnicy. Na miejscu drugim ze stratą niespełna trzech sekund zameldował się Erleand Bjoentegaard. Na miejscu trzecim zakończył rywalizację Johannes Boe, ktory pudłował dziś dwukrotnie. 

DUżym zaskoczeniem był start Martina Fourcade, który był dziś... 19! 

Francuz spudłował czterokotnie i dobiegł do mety ze stratą ponad minuty. Jednak mógł sobie pozwolić na taki wybryk, gdyż Kryształową Kulę miał już zapewnioną. 

 

WYNIKI 

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl