Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MŚ Biathlon: Już dziś pierwszy start naszych biathlonistów!

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-08-24

Po niedawno zakończonych Mistrzostwach Polski, które był rozgrywane w Dusznikach Zdroju, przyszedł czas na Mistzostwa Świata. Impreza ma miejsce w Novym Mescie. Oczywiście będą startować na nich nasi reprezentanci. 

 

 

Na dzień dzisiejszy zaplanowano sztafety mieszane, dzień póniej zawodnicy będa rywalizować w biegach sprinterskich, aby na sam koniec zmierzyć sie w biegu pościgowym. 

 

W dniu dzisiejszym na trasie zobaczymy. 

W kategorii juniorów pobiegnie Joanna Jakieła, Kamila Żuk, Wojciech Skorusa i Przemysław Pancerz. 

Wśród seniorów reprezenotwać nas będą Kinga Zbylut, Monika Hojnisz, Grzegorz Guzik i Łukasz Szczurek. 

Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 15:30 od startu juniorów. Seniorzy wybiegną na trasę biegu o godzinie 18. Transmijsę można oglaać na antenie polsatu. 

 

W następnych startach będą już startować wszyscy nasi reprezentanci. Oto reprezentacja: 

Reprezentacja seniorów i seniorek: Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kinga Zbylut, Karolina Pitoń, Anna Mąka, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek, Mateusz Janik, Andrzej Nędza-Kubiniec, Tomasz Jakieła

Reprezentacja juniorek i juniorów: Kamila Żuk, Kamila Cichoń, Joanna Jakieła, Magda Piczura, Paulina Pawliczek, Daria Gembicka,Przemek Pancerz, Marcin Szwajnos, Wojciech Janik, Wojciech Skorusa, Michał Neuman, Wojciech FIlip

 

Natalia Surdyka

zdjęcie: biathlon.com.pl/ Sebastian Krystek

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl