Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kamila Żuk dołączyła do grona ambasadorów marki 4F

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-09-26

Reprezentantka Polskiego Związku Biathlonu, dwukrotna Mistrzyni Świata Juniorów oraz medalistka Mistrzostw Europy Juniorów Kamila Żuk, dołączyła do grona Ambasadorów marki 4F. Kontrakt z biathlonistką podpisany został na 4 lata.

 

Kamila Żuk, to zawodniczka, która mimo młodego wieku na swoim koncie ma wiele osiągnięć. Start w sztafecie mieszanej na Igrzyskach Olimpijskich w PyeongChang, dwa złote i jeden srebrny medal na Mistrzostwach Świata Juniorów w 2018 oraz brązowy medal na Mistrzostwach Europy Juniorów w 2017 roku to jej najważniejsze sukcesy zawodowe.

 

„Marka 4F od początku istnienia związana jest ze sportem, a nieprzerwanie od 2007 roku współpracuje z profesjonalnym sportem. Wspieramy zawodników dostarczając im najwyższej jakości ubrania i kibicujemy w osiąganiu jak najlepszych rezultatów sportowych. Z Polskim Związkiem Biathlonu współpracujemy od 2010 roku. W ostatnich latach byliśmy świadkami wielu sukcesów Kamili Żuk. Dostrzegamy ogromny potencjał tej zawodniczki, dlatego zaprosiliśmy ją do grona Ambasadorów 4F. Wspieramy młodych sportowców, ponieważ wierzymy, że inwestując w ich przygotowanie, zyskamy na tym wszyscy – czując dumę z kolejnych zdobywanych dla Polski medali”, mówi Igor Klaja, prezes OTCF S.A.

 

O Kamili Żuk stało się głośno w 2015 roku, kiedy to po raz pierwszy wystąpiła w Mistrzostwach Świata Juniorów i zadebiutowała w Pucharze Świata. Od tego czasu każdy kolejny sezon jest dla zawodniczki coraz lepszy.

„Współpraca z marką 4F to dla mnie duże wyróżnienie. Marka jest ze mną od lat, nie tylko w czasie treningów i startów, ale również w czasie wolnym korzystam z produktów 4F. Podoba mi się połączenie designu z komfortem, odważnej kolorystyki z funkcjonalnością ”, mówi biathlonistka Kamila Żuk.

 

Kamila Żuk podpisała kontrakt na cztery lata, dołączając do grona Ambasadorów 4F, wśród których znajduje się m.in. skoczek narciarski Maciej Kot oraz tenisista Łukasz Kubot.

 

informacja prasowa/4F

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl