Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

BIathlon: Patrycja Stanek 27. w pierwszym biegu w ramach EYOF [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2019-02-12

Pierwszą biathlonową konkurencją, był sprint. Najlepsi okazali się być Francuz Eric Perrot oraz Hanna Boerve z Norwegii. Marcin Zawół oraz Patrycja Stanek uzyskali nalepsze rezultaty z reprezentantów Polski. 

 

 

NIespełna 10 sekund straty, do Francuza uzyskał Lovro Planko ze Słowenii. Najniższy stopień podium zajął Ilia Ansimov z Rosjii. 

Najlepszym z Polaków, był Marcin Zawół, ktoy zakończył rywalizację na 3. miejscu. Marcin, pudłował czterokrotnie i do pierwszej "30" stacił sześć sekund. 36. miejsce zajął Kacper Rutkowski, z trzema niecelnymi strzałami. 49. pozycję zajął Grzegorz Dereń, a Jan Guńka, to pozycja 61. 

 

WYNIKI

 

Wśród dziewcząt, 12 sekund przewagi zanotowała Hanna Boerve, nad Leą Meier ze Szwajcarii. Na miejscu trzecim uplasowała się Anna Gandler z Austrii. 

Patrycja Stanek, po pierwszym strzelaniu, zajmowała nawet piątą pozycję, jednak cztery niecelne strzały w pozycji stojącej, przesunęły naszą zawodniczkę na 27. miejsce. 

Daria Gembicka, zajęła 40. miejsce, tuz za nią uplasowała się Klaudia Topór. Obie zawodniczki, spudłowały trzykrotnie na strzelnicy. Miejsce 61. zajęła Amelia Jęczmieniak, z czterema rundami karnymi na koncie. 

WYNIKI 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl