Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Monika Hojnisz i Kamila Żuk w pierwszej szóstce zawodów Pucharu Świata [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2019-02-16

Miłą niespodzianką zakończył się wczorajszy sprint z udziałem naszych reprezentantek. Monika Hojnisz zakończyła rywalizację tuż za podium, a Kamila Żuk zajęła szóstą pozycje. 

 

 

Najlepszą zawodniczką dzisiejszej rywalizacji, była Marte Olsbu. Norweżka, była bezbłędna na strzelnicy i dzięki bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej i biegowej, mogła cieszyć się że zwycięstwa. Druga była Kaisa Makarainen, która obiegała jedną karną rundę, a na trzeciej pozycji uplasowała się Franziska Hildebrand.

Nieco ponad dwie sekundy do podium dzieliło Monikę Hojnisz. Polka również była bezbłędna i bardzo dobrze prezentowała się na trasie. Do zwyciężczyni straciła 23. sekundy. 

Miejsce piąte zajęła Anastazja Kuzmina, która jako druga w czołówce musiała biegać dodatkowo 150 metrów. Na szóstej pozycji, linię mety przekroczyła Kamila Żuk. Dla Polki to najlepszy rezultat w seniorskiej rywalizacji.

 

Naszym kolejnym reprezentantkom nie poszło, aż tak dobrze. Kinga Zbylut, przy dwóch karnych rundach zajęła 58. miejsce, a Karolina Pitoń, po sześciokrotnie przebiegntej rundzie karnej, zajęła 82. pozycje. 

Komentarze - 3

nick

Opublikowano: 2019-02-16 11:34:43

Kiedy bedą wyniki Grupy Azoty.Kilka grup juz skończyło?

?

Opublikowano: 2019-02-16 11:37:52

o Ptaszkowej będzie informacja- wyniki?

wow

Opublikowano: 2019-02-16 20:47:01

Co to za news? Nieznane miejsce zawodów, nieznany dystans. Nie wiemy ile zawodniczek pierwszej 30 nie startowalo a za to hurra jak wspaniale. Udalo sie nie spudlowac i stad miejsca choc dziwi fakt ze ktos robiąc rundę karna moze byc szybszy...

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl