Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Monika Hojnisz i Kamila Żuk w czołowej "10" biegu pościgowego w Soldier Hollow [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2019-02-17

Denise Herrmann triumfowała w biegu pościgowym na 10 km podczas zawodów Pucharu Świata w amerykańskim Soldier Hollow. Dobrze zaprezentowały się reprezentantki Polski Monika Hojnisz i Kamila Żuk, które zajęły odpowiednio 7. i 8. miejsce. Na dystansie o 2,5 km dłuższym najlepszy okazał się Quentin Fillon Maillet.

 

WYNIKI KOBIET

 

Najlepszy wśród mężczyzn okazał się Quentin Fillon Maillet. Francuz był bezbłędny na strzelnicy, odrobił 42,9 sekund straty i zwyciężył z czasem 30:55.8. Najlepszy dzień wcześniej Vetle Sjaastad Christiansen spudłował tylko raz, a mimo to stracił do najlepszego 25,9 sekund. Trzeci ze stratą 47,3 sekundy był inny z Francuzów, Simon Desthieux (3 pudła). Do biegu pościgowego zakwalifikował się Andrzej Nędza-Kubiniec, ale nie wystartował z powodu choroby.

 

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

Jarek Bałabuch

Komentarze - 1

wow

Opublikowano: 2019-02-17 12:50:26

W biathlonie kobiecym musi być nieziemski poziom skoro juz któryś raz wygrywa biegaczka narciarska która chyba krócej strzela niż nasze zawodniczki tu prezentowane

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl