Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Bieg sprinterski wygrywa Anastazja Kuzmina. Najlepszą Polką Monika Hojnisz [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2019-03-08

Pierwszy dzień rywalizacji indywidualnej, stoi pod znakiem biegów sprinterskich kobiet. Panie do pokonania mają 7,5 km. Spośród polskich zawodniczek najlepiej wypadła Monika Hojnisz plasując się na 34. miejscu.  Wygrała Anastazja Kuzmina. 

 

 

Zacięta rywalizacja w biegu mistrzowskim Pań. Na początku rywalizacji brylowała Trill Eckhof, która świetnie spisała się na trasie i mimo dwóch karnych rund, przez długi okres zajmowała pierwszą pozycję. Do czasu, aż na strzelnicy i w biegu  okazał się być ktoś lepszy. Nie kto inny, jak Anastazja Kuzmina. Słowaczka, przyzwyczaiła nas, że na najważnijeszych impreza imponuje formą. Druga ne mecie okazała się być Norweżka, Tandrevold. Była bezbłędna i do zwycięstwa straciła niespełna 10 sekund. Na najniższym stopniu podium zobaczymy Laurę Dahlmeier. Niemka, również strzelała bezbłędnie, ale okazała się być wolniejsza na trasie. 

 

Z bardzo dobrej strony, zaprezentowała się młodziutka szwedka Hanna Oberg, która uplasowała się tuż za podium, tracą do niego niespełna sekundę. warto dodać, że zawodniczka musiała obiec rundę karną. 

 

Spośród polskich zawodniczek, najlepiej wypadła Monika Hojnisz. Polka pudłowała dwukrotnie i zajęła 36. pozycję. Na miejscu 42. sklasyfikowana została Kamila Żuk, z taką samą ilością rund karnych na koncie. Trzy karne rundy, musiała obiec Kinga Zbylut i zajęła 66. miejsce. 

Jutro bieg sprinterski Panów. 

 

WYNIKI

Komentarze - 1

Musaszi

Opublikowano: 2019-03-11 17:40:20

I nie pobiegła pościgowego, znowu. Piszę tu o Monice. Dla mnie to dziwne. To są mistrzostwa świata. Że chora? OK. Anastazja Kuzmina pobiegła po medal chorując. Jak na liderkę młodego zespołu to trochę słabo wygląda, mentalnie. Ale może macie na to inny punkt widzenia. Mam wrażenie jak by tej reprezentacji brakowało "j.j".

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl