Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Hanna Oberg mistrzynią świata w biegu indywidualnym [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2019-03-12

Hanna Oberg, obroniła tytuł mistrzyni świata w biegu indywidualnym. Szwedka pokazała klasę na strzelnicy i trasie. Najlepszą Polką, była Monika Hojnisz, która zajęła 39. miejsce. 

 

 

Czyste konto na strzelnicy, plus bardzo dobry bieg, był drogą do skucesu w dzisiejszym biegu. Hanna Oberg, po raz drugi na Mistrzostwach Świata w biegu indywidualnym jest najlepsza, gdyż rok temu również sprawiła szwedzkim kibicom miłą niespodziankę. Miejsce drugie zajęła dziś Lisa Vitozzi, ze stratą ponad 20 sekund do zwyciężczyni. Najniższy stopień podium należał do Justine Braisaz, która myliła się raz i wywalczyła brązowy medal. 

 

Najlepszą Polką w dzisiejszym biegu, była Monika Hojnisz. Nasza zawodniczka, popełniła trzy błędy na strzelnicy, co przekreśliło jej szanse na lepszy rezultat. Na miejscu 48. przybiegla na metę Kamila Żuk, 67. lokata to Kinga Zbylut, a jako 73. zakończyła rywalzację Karolina Pitoń. 

 

Już jutro bieg indywidulany Panów 

 

WYNIKI

 

fot: zimbio

Natalia Surdyka

Komentarze - 2

x

Opublikowano: 2019-03-12 20:52:16

Która była Hojnisz? i rok temu to było na IO. Nie mistrzostwach.

piotr

Opublikowano: 2019-03-13 21:05:48

Pani Natalio, musi pani zrobić poprawke, biathlonistka Oberg zdobyła swój pierwszy złoty medal mistrzostw świata, więc nie obroniła a wywalczyła. Rok temu nie było MŚ tylko Igrzyska Olimpijskie i tam Oberg zdobyła złoto.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl