Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Norwedzy najlepsi w mikstach. 23. miejsce Polaków [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2019-03-14

Marte Olsbu oraz Johannes Boe, okazali się być najlepsi w sprinterskich mikstach. Polska sztafeta w składzie Kinga Zbylut oraz Andrzej Nedza-Kubiniec, zajęli 23. miejsce. 

 

 

Norwedzy, przy bardzo dobrej dyspozycji biegowej i niezłej strzeleckiej, okazali się być lepsi od reprezentacji Włoch (Dorothea Wierer oraz Lukas Hoffer) o 13 sekund, równo 20 sekund straciła reprezentacja Szwecji, w składzie Hanna Oberg i Sebastian Samuelsson. Wszystkie trzy sztafety nie biegały rund karnych.

 

Niestety do udanych występów nie zaliczy dzisiejszego startu reprezentacja Polski. Nasi zawodnicy, do obiegnięcia mieli dwie rundy karne, z których tylko jedna została przebiegnieta, i niestety, drużyna w składzie Kinga Zbylut oraz Andrzej Nedza-Kubiniec została ukarana dwoma minutami karny za to przewinienie. Nasza reprezentacja sklasyfikowana została na miejscu 23.

 

WYNIKI 

 

Komentarze - 1

zzzzzz

Opublikowano: 2019-03-15 02:39:40

a gdzie wyniki z biegu indywidualnego mężczyzn ?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl