Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Biegi indywiudalne dla Francuzów Maritna Fourcade oraz Braisaz. Monika Hojnisz na miejscu ósmym [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2019-12-05

Wczoraj na 15 km mierzyli się między sobą panowie, dziś na dystansie 12,5 km zmagały się Panie. Najlepszym zawodnikiem biegu indywiualnego został Maritn Fourcade, natomiast wśród kobiet zwyciężyła Justine Braisaz. Monika Hojnisz na miejscu ósmym. 

 

 

W biegu Pań, najlepiej z naszych reprezentantek wypadła Monika Hojnisz, która zajęła ósme miejsce. Polka pudłowała dwukrotnie i ze stratą (1:11) zajęła miejsce w pierwszej dziesiątce. Kamila Żuk do drugiego strzelania pozostawała bezbłędna i zajmowała nawet szóste miejsce. Jednak w następnych strzelaniach popełniła łącznie 5 błędów i została sklasyfikowana na miejscu 55. Magdalena Gwizdoń przy sześciu niecelnych strzałach zajęła 80. miejsce , Kinga Zbylut na pewno nie zaliczy tego startu do udanych. Zawodniczka spudłowała aż ośmiokrotnie co spowodowało że zajęła 95. miejsce. 

Zwyciężyła Francuzka Justine Braisaz, przed Yulią Dżymą, a na miejscu trzecim sklasyfikowana została Simon. 

 

WYNIKI 

 

Aż czworo Francuzów zajęło pierwsze miejsca w biegu indywidualnym. Jednak najlepszy okazał się być Martin Fourcade, który z jedną kaną rundą zdołał wygrać wyścig. Na drugiej pozyji znalazł się Simon Destieux, a trzecie miejsce ale już ze stratą niespełna dwu minutową przypadło Quentinowi Maillet. 

Najlepszym z Polaków był Grzegorz Guzik, który uplasował się na 47. miejscu, Łukasz Szczurek zajął 62. miejsce a na 77. Andrzej Nędza-Kubiniec. 

 

WYNIKI 

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 2

Jakub Czaplewski

Opublikowano: 2019-12-06 15:45:38

To chyba były wyniki z kobiet 15km i mężczyzn 20km. Tak mi się wydaje.

Szamot

Opublikowano: 2019-12-06 22:10:24

Zawodów nie oglądałem, ale z tego co jest na stronie IBU to oczywiście masz rację.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl