Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Kinga Zbylut 14. miejsce, Kamila Żuk 16. w Pucharze Świata! [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2019-12-13

Drugi weekend rywalizacji w ramach Pucharu Świata przeniósł się do Hochfilzen. Świetnie spisały się nasze reprezentantki plasując się w drugiej "10". Zwyciężyła Dorothea Wierer.

 

 

Bezbłędne strzelanie i nieco ponad 40 sekund straty do zwyciężczyni. Taki dorobek uzyskała dziś Kinga Zbylut na trasie biegu sprinterskiego. Zaowocowało to bardzo dobrą 14. pozycją. Dwa miejsca niżej uplasowała się Kamila Żuk, kóra myliła się raz na strzelnicy i ze straciła 51,7 sekundy do pierwszego miejsca. Magdalena Gwizdoń, uplasowała się na 63. miejscu. Polka poszukuje swojej fromy biegowej, dziś z jednym niecelnym strzałem straciła ponad dwie miunty do Włoszki. Monika Hojnisz-Staręga nie ukończyła rywalizacji, powodem był upadek naszej zawodniczki, która później  w strzelaniu w pozycji stojącej spudłowała pięciokrotnie, przebiegła rundy karne  i zeszła z trasy. 

 

O godzinie 14:20 na trasę wyruszą panowie. 

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl