Biathlon: Niemcy najlepsze w pojedynczej sztafecie mieszanej, Polska poza "10" [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2019-12-21

Reprezentacja Niemiec w składzie Stefanie Scherer - Lucas Fratzscher zwyciężyła w zawodach pojedynczych sztafet mieszanych w Pucharu IBU w Obertilliach. Na 11. miejscu uplasował się duet Anna Mąka - Mateusz Janik. Bieg czteroosobowych sztafet mieszanych został odwołany.

Niemiecka para zwyciężyła w czasie 44:31.4 (0+10) i wyprzedziła o 8,6 sekund Rosję (1+13) oraz o 43,2 sekundy Norwegię (1+9). Aż 3:42.3 minuty do zwycięzców stracił duet z Polski, a duży wpływ na to miało fatalne strzelanie - 5 karnych rund i 17 dobierań.