Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Rozstrzygnięcia zawodów "Celuj w igrzyska" w Kościelisku [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2020-01-06

W ubiegły weekend wystartowała X edycja corocznego cyklu zawodów dla młodzieży "Celuj w Igrzyska". W zawodach w sobotę i w niedzielę w Kościelisku rywalizowali nie tylko młodsi zawodnicy, ale także czołowi polscy seniorzy, którzy rywalizowali o punkty zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski. 

 

WYNIKI SOBOTNICH ZAWODÓW:

 

BIEG INDYWIDUALNY - SENIOR:

 

1. Andrzej Nędza-Kubiniec (BKS WP Kościelisko)
2. Wojciech Skorusa (BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane)
3. Wojciech Filip (KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór)

 

BIEG INDYWIDUALNY - JUNIOR:

 

1. Jan Guńka (BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane)
2. Marcin Kaczanowski (UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór)
3. Jakub Bartyzoł (BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane)

 

BIEG INDYWIDUALNY - JUNIOR MŁODSZY:

 

1. Hubert Matusik (UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór)
2. Konrad Badacz (MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba)
3. Bartosz Penkała (UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów)

 

BIEG INDYWIDUALNY - MŁODZIK:

 

1. Michał Szatkowski (MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba)
2. Jakub Potoniec (UKN Melafir Czarny Bór)
3. Maciej Zawół (MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba)

 

BIEG INDYWIDUALNY - MŁODZICZKA:

 

1. Klaudia Niedurny (UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów)
2. Amelia Liszka (BKS WP Kościelisko SP Ciche 1)
3. Karina Mroczkowska (BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane)

 

BIEG INDYWIDUALNY - MŁODZIK MŁODSZY:

 

1. Grzegorz Galica (BKS WP Kościelisko SMS Zakopane)
2. Sebastian Garbowski (IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Klimkówka)
3. Wojciech Majka (UKS Muflon Duszniki-Zdrój)

 

BIEG INDYWIDUALNY - MŁODZICZKA MŁODSZA:

 

1. Oliwia Suchy (UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów)
2. Justyna Sinkiewicz (UKN Melafir Czarny Bór)
3. Milena Kaleta (ZKS Kasina Wielka)

 

WYNIKI SOBOTNICH BIEGÓW INDYWIDUALNYCH

 

SPRINT - SENIORKA:

 

1. Natalia Tomaszewska (KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane)
2. Monika Hojnisz-Staręga (KS AZS AWF Katowice)
3. Joanna Jakieła (BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane)

 

SPRINT - JUNIORKA:

 

1. Patrycja Stanek (BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane)
2. Daria Gembicka (UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski)
3. Wiktoria Celczyńska (KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów)

 

SPRINT - JUNIORKA MŁODSZA:

 

1. Anna Nędza-Kubiniec (BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane)
2. Martyna Lichosyt (BLKS Żywiec)
3. Aleksandra Puto (BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane)

 

WYNIKI SOBOTNICH SPRINTÓW

 

WYNIKI NIEDZIELNYCH ZAWODÓW:

 

BIEG INDYWIDUALNY - SENIORKA:

 

1. Karolina Pitoń (BKS WP Kościelisko)
2. Anna Mąka (BKS WP Kościelisko)
3. Kamila Cichoń (IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój)

 

BIEG INDYWIDUALNY - JUNIORKA:

 

1. Wiktoria Celczyńska (KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów)
2. Patrycja Stanek (BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane)
3. Justyna Panterałka (MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój)

 

BIEG INDYWIDUALNY - JUNIORKA MŁODSZA:

 

1. Patrycja Mecler (UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów)
2. Martyna Lichosyt (BLKS Żywiec)
3. Aleksandra Puto (BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane)

 

WYNIKI NIEDZIELNYCH BIEGÓW INDYWIDUALNYCH

 

SPRINT - SENIOR:

 

1. Andrzej Nędza-Kubiniec (BKS WP Kościelisko)
2. Grzegorz Guzik (BLKS Żywiec)
3. Tadeusz Nędza-Kubiniec (BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane)

 

SPRINT - JUNIOR:

 

1. Wojciech Janik (KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór)
2. Jan Guńka (BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane)
3. Marcin Kaczanowski (UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór)

 

SPRINT - JUNIOR MŁODSZY:

 

1. Konrad Badacz (MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba)
2. Fabian Suchodolski (UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów)
3. Hubert Matusik (UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór)

 

SPRINT - MŁODZIK:

 

1. Jakub Potoniec (UKN Melafir Czarny Bór)
2. Michał Szatkowski (MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba)
3. Kacper Mrowiński (BKS WP Kościelisko SMS Zakopane)

 

SPRINT - MŁODZICZKA:

 

1. Amelia Liszka (BKS WP Kościelisko SP Ciche)
2. Klaudia Niedurny (UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów)
3. Oliwia Arendarczyk (UKN Melafir Czarny Bór)

 

SPRINT - MŁODZIK MŁODSZY:

 

1. Grzegorz Galica (BKS WP Kościelisko SMS Zakopane)
2. Kacper Guzek (UKS Lider Katowice)
3. Kajetan Urbaniak (UKN Melafir Czarny Bór)

 

SPRINT - MŁODZICZKA MŁODSZA:

 

1. Oliwia Suchy (UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów)
2. Justyna Sinkiewicz (UKN Melafir Czarny Bór)
3. Milena Kaleta (ZKS Kasina Wielka)

 

WYNIKI NIEDZIELNYCH SPRINTÓW

 

Jarek Bałabuch

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowe



Prawa autorskie © skipol.pl