Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

YOG 2020: Polska na 6. miejscu w biathlonowych sztafetach mieszanych, zwycięstwo Włoch [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2020-01-15

W środę podczas odbywających się w szwajcarskiej Lozanie Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży odbyły się zawody biathlonowe sztafet mieszanych. Triumfował zespół z Włoch, a na 6. miejscu rywalizację ukończyła sztafeta z Polski.

 

Włochy reprezentowali Martina Trabucchi, Linda Zingerle, Nicolo Betemps i Marco Barale. Zespół reprezentujący państwo z Półwyspu Apenińskiego zaprezentował się najlepiej na strzelnicy (6 dobierań) i zwyciężył z czasem 1:10:55.3. Na drugim miejscu uplasowała się Rosja (1+12, +43.7), a na najniższym stopniu podium stanęła Francja (1+13, +1:28.6).

 

Na 6. pozycji zawody ukończyli Polacy, których reprezentowali Klaudia Topór (0+5), Justyna Panterałka (0+3), Jan Guńka (0+3) i Marcin Zawół (0+2). Nasza sztafeta straciła do zwycięzców 2:37.1 minuty. Po zmianach obu kobiet, które kończyły swoje zmiany na 11. miejscu nie zanosiło się na tak dobry wynik. Rewelacyjne spisali się jednak panowie, bowiem Guńka miał najlepszy, a Zawół trzeci czas swojej zmiany.

 

WYNIKI SZTAFET MIESZANYCH

 

Jarek Bałabuch

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl