Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Grzegorz Guzik w „30” na Mistrzostwach Świata [WYNIK]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2020-02-15

W biegu sprinterskim na dystansie 10 km z bardzo dobrej strony pokazał się Grzegorz Guzik, który uplasował się na 24. miejscu. Zwyciężył Aleksander Loginov. 

 

Bezbłędne strzelanie i niezły bieg, pozwoliły naszemu zawodnikowi na zajęcie 24. miejsca w biegu sprinterskim w ramach Mistrzostw Świata. Kolejnym reprezentantem Polski był Łukasz Szczurek, który uplasował się na 61. miejscu z trzema niecelnymi strzałami, a na 90. pozycji zawody zakończył Andrzej Nędza-Kubiniec. 

 

Zwyciezył Aleksander Loginov, który jako jedyny na podium strzelal bezbłędnie. na drugim miejscu ze stratą nieco ponad 6 sekund uplasował się Franzuc, Quentin Fillion Maillet, a na najniższym stopniu podium stanął Martin Fourcade.

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka 

 

Komentarze - 1

Szamot

Opublikowano: 2020-02-15 22:42:11

"Zwyciezył Aleksander Loginov, który jako jedyny na podium strzelal bezbłędnie." - ?? Przecież Fourcade też był na podium i był bezbłędny.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl