Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

BRAWO DZIEWCZYNY!DOBRY WYSTĘP POLSKICH BIATHLONISTEK.

Biathlon -> Biathlon artykuły

2010-02-18

Bardzo dobrze zaprezentowały się polskie biathlonistki w dzisiejszym biegu na 15 km na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver.

 

Weronika Nowakowska zajęła piąte miejsce,Agnieszka Cyl siódme, a Krystyna Pałka została sklasyfikowana na miejscu 15-tym.

Najbliżej medalu była Nowakowska, która niestety pomyliła się raz w ostatnim strzelaniu, gdyby nie to to BYŁBY MEDAL!Polki dzisiaj dobrze biegły i bardzo dobrze strzelały.Trochę zawiodła Magdalena Gwizdoń, której dalekie 59 miejsce niepokoi z punktu widzenia startu w sztafecie.

Tutaj mała dygresja, Gwizdoń jako jedyna nie trenuje wg. planów trenerki kadry Nadii Biłowej - trudno o lepszy komentarz...

Trzymamy  kciuki za Polki, ależ byłaby sensacja, jeżeli uda się zdobyć medal.Mistrzynią olimpijską została Norweżka Tora Bergersrebro-Elena Khrustaleva z Kazachstanubrąz-Darya Domracheva - Białoruś.

Autor: kace
Źródło: vancouver2010.com

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweTagi:

biathlon

Prawa autorskie © skipol.pl