Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zwycięstwo Tomka Sikory

Biathlon -> Biathlon artykuły

2008-03-09

9.03.2008, Chanty Mantijsk, Puchar Świata, bieg ze startu wspólnego mężczyzn na 15km.Zwycięstwem Tomasza Sikory zakończył się dzisiejszy bieg ze startu wspólnego mężczyzn w Chanty Mantijsku.Drugie miejsce zajął Niemiec Daniel Graf, a trzecie Czech Michal Slesingr.

 

O kolejności na podium za Tomkiem musiał rozstrzygnąć fotofinish.Po pierwszym strzelaniu uformowała się 12 osobowa czołówka zawodników, którzy nie popełnili błędu na strzelnicy.W grupce mającej przewagę ok. 15sekund znajdował się nasz reprezentant. Drugie strzelanie (także w pozycji leżącej) i Sikora wybiega na trasę 8, znowu bez pudła. Pomylił się min.Bjoerndalen.Trzecie strzelanie i Sikora znowu bezbłędny, wybiega na trasę drugi za Rosjaninem Ivanem Czerezowem i parę sekund przed Francuzem Defrasne.Z niecierpliwością czekaliśmy na czwarte strzelanie, Czerezow myli się 2 razy, Sikora ....ostatni 20 strzał niestety pudłuje, ale chwilę później juz wiadomo, że wygrał.Grupa ścigajaca Tomka myli się i zgodnie biega karne rundy.FOTO:biathlonworld.comwyniki w załaczniku

Autor: kace
Źródło: w

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl