Kathrin Hitzer najlepsza wśród pań.

Biathlon -> Biathlon artykuły

2008-03-09

9.03.2008, Chanty Mantijsk, Puchar Świata, bieg ze startu wspólnego kobiet na 12,5km.Zwycięstwem Kathrin Hitzer zakończył się dzisiejszy bieg masowy pań w rosyjskim Chanty Mantijsku.

Drugie miejsce zajęła Magdalena Neuner, a trzecie reprezentantka gospodarzy Swietłana Sliepcowa.Można mówić o szczęśliwym dniu 12-stek, ponieważ zarówno Hitzer jak i nasz Tomasz Sikora właśnie z takim numerem przystepowali do dzisiejszej rywalizacji.Dobrze wypadła Magdalena Gwizdoń, która z 3 pudłami na strzelnicy zajęła 6 miejsce.Na 17 pozycji zawody ukończyła druga nasza reprezentantka Krystyna Pałka.