SZWEDKI NAJLEPSZE W HOCHFILZEN.

Biathlon -> Biathlon artykuły

2009-12-11

11.12. w Hochfilzen biathlonistki rywalizowały w biegach sprinterskich na dystansie 7,5km.Najlepsza okazała się Szwedka Anna Carin Olofsson-Zidek wyprzedzając swoją rodaczkę Helenę Jonsson o 11.1 sekundy. obie zawodniczki na strzelnicy okazały się bezbłędne. Trzecia ze stratą 49.7s i jednym pudłem była Rosjanka Olga Zaitseva.Polki niestety daleko, w jutrzejszym biegu pościgowym zobaczymy tylko 2 reprezentantki Polski. Najlepsza z naszych Agnieszka Cyl (1 pudło) zajęła 40 miejsce tracąc do zwyciężczyni ponad 2,5 minuty. Na 56 pozycji uplasowała się Krystyna Pałka (1 pudło i 3:10 straty). 66 była Magdalena Gwizdoń (3), 73 Weronika Nowakowska (4), a Palina Bobak zajęła 85 pozycję (2).FOTO:n24.deWyniki w załączniku: