Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon dla każdego w Kościelisku

Biathlon -> Biathlon artykuły

2014-08-11

W sobotę w Kościelisku rozegrano czwarte zawody tegorocznej edycji ogólnopolskiego cyklu „Biathlon dla każdego”. Impreza ta dedykowana jest do dzieci, młodziezy i amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił w biathlonie.

 

Zawody rozpoczęły się przed południem, a zawodników przybyłych na obiekt klubu BKS WP Kościelisko przywitała piękna aura, która sprawiła, że start w zawodach był niezwykłą przyjemnością.

Na starcie biegu sprinterskiego stanęło ponad stu dziesięciu zawodników, którzy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych. Najmłodszymi uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych, a najstarsi o zwycięstwo walczyli w kategorii „OPEN”

Rywalizacja była niezwykle emocjonująca oraz bardzo atrakcyjna, ponieważ amatorzy, którzy wystartowali w sobotnim biegu sprinterskim mieli okazję postrzelać z broni pneumatycznej, której używają profesjonaliści.

Podczas trwania zawodów wszyscy ich uczestnicy świetnie się bawili. Atmosfera była iście rodzinna, ponieważ w zawodach wzięli udział byli biathloniści, którzy mieli okazję znów poczuć smak rywalizacji na biathlonowych trasach.

W najstarszej kategorii amatorów zwyciężyli: Anna Pitoń, przed Joanną Badacz i Eweliną Jedziniak, wśród panów Krzysztof Drab, przed Tadeuszem Nędzą Kubińcem i Leszkiem Behounkiem.


W organizację BDK w Kościelisku włączyła się lokalna społeczność, miejscowi przedsiębiorcy oraz działacze, trenerzy i zawodnicy klubu BKS WP Kościelisko. 

Cykl „Biathlon dla każdego” współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki z funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

WYNIKI

 

źródło i foto: biathlon.com.pl

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl