Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Rada Zawodnicza w Polskim Związku Biathlonu [AKTUALIZACJA]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2014-11-24

Infromacja z biathlon.com.pl oficjalnej strony Polskiego Związku Biathlonu:

Informujemy o powstaniu Rady Zawodniczej Polskiego Związku Biathlonu, w skład weszli:

 

1. Weronika Nowakowska-Ziemniak  - przewodnicząca Rady
2. Krystyna Guzik - zastępca przewodniczącej Rady
3. Katarzyna Wołoszyn - sekretarz
4. Mateusz Janik - członek Rady
5. Krzysztof Guzik - członek Rady

Rada funkcjonuje zgodnie ze Statutem PZBiath.
Rada zajmuje się bieżącymi sprawami dotyczącymi zawodników Kadr Narodowych, rozwiązywaniem problemów oraz promocją biathlonu.

 

Mam nadzieję, że Rada Zawodnicza pomoże nam usprawnić pracę i relacje na linii związek - zawodnicy oraz przysłuży się promocji biathlonu w Polsce. Nie znaczy to, że relacje nie są dobre, oceniam je wręcz doskonale. Rada oprócz działań promocyjnych będzie także "głosem" zawodników z kadr juniorskich oraz klubów w kontaktach z zarządem PZB. Oczywiście będziemy ją wspierać merytorycznie i w miare możliwości finansowo - powiedziała prezes Polskiego Związku Biathlonu Dagmara Gerasimiuk.

Rada jest w naszym statucie od 2012 roku, jednak dopiero teraz, głównie za sprawą Weroniki Nowakowskiej - Ziemniak postanowiliśmy ją utworzyć. Bardzo mnie cieszy ta inicjatywa, która wpisuje się w transparentne działania Polskiego Związku Biathlonu- dodała pani Prezes.

 

Zazdrościmy biathlonistom i trzymamy kciuki, może taką radę warto byłoby założyć także w poszczególnych konkurencjach PZN.

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl