Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathloniści walczyli o tytuły Mistrzostw Polski na Kirach, dwa złota Moniki Hojnisz [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2015-06-29

W dniach 27-30 czerwca w Kościelisku Kirach rozgrywane są Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim składające się z biegu na nogach ze strzelaniem. Dotychczas rozegrano dwie konkurencje bieg indywidualny i bieg sprinterski.

 

Podium w kategorii seniorek wyglądało identycznie w obu konkurencjach. Dwa złote medale i tytuły Mistrzyni Polski wywalczyła Monika Hojnisz z AZS AWF Katowice. Po dwa medale mają także na koncie Krystyna Guzik (srebra) i Weronika Nowakowska Ziemniak (brąz).

 

W kategorii seniorów w biegu indywidualnym (7km+4 strzelania) zwyciężył Dawid Malina z KS Ryfama Rybnik, przed Grzegorzem Guzikiem z BLKS Żywiec i Krzysztofem Pływaczykiem z BKS WP Kościelisko.

 

W kategorii juniorów na tym samym dystansie wygrał Tomasz Zięba z BKS WP Kościelisko, przed Rafałem Penarem z IKN Górnik Iwonicz Zdrój i Bartłomiejem Filipem z AZS AWF Wrocław. W tej samej kategorii wśród pań(6km+4 strzelania)  podium przedstawia się nastepująca:

1. Beata Lassak

2. Kinga Mitoraj (obie BKS WP Kościelisko)

3. Katarzyna Wołoszyn MKS Karkonosze Jelenia Góra

 

Więcej szczegółów w wynikach TUTAJ

 

Czekamy na wrześniowe Mistrzostwa Polski biegaczy narciarskich w Sobieszowie. Pozostaje mieć nadzieję, że wystartują w nich wszystkie kadry na czele z Sylwią Jaśkowiec i Maciejem Staregą.

 

/KaCe/

foto.PZBiathlonu

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl