Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Polski Biathlon z wodą mineralna Wysowianka jako nowym partnerem związku

Biathlon -> Biathlon artykuły

2015-12-09

Polski Zwiazek Biathlonu 1 grudnia 2015 podpisał umowę z nowym partnerem, którym została firma Uzdrowisko Wysowa S.A producent wody mineralnej Wysowianka. Firma Uzdrowisko Wysowa SA powstała w 1959 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją wód mineralnych.

 

Oferta firmy to cała gama leczniczych wód mineralnych, takich jak Franciszek, Józef i Henryk, głównym produktem jest oczywiście woda mineralna Wyswianka, która należy do grupy najbardziej zmineralizowanych wód w naszym kraju. Firma produkuje także od tego roku pierwszy w Polsce napój izotoniczny na bazie wody mineralnej FUN&GO.

 

Prezes Polskiego Związku Biathlonu Dagmara Gerasimuk: rozmowy prowadziliśmy od wiosny tego roku, cieszę się na współpracę, cieszę się, że udało się wszystko dopiąć przed sezonem. Nasi zawodnicy będą mieli na strojach logotyp nowego partnera. Na tym jednak nie koniec, zamierzamy włączyć się w imprezy organizowane przez naszego partnera w Uzdrowisku Wysowa Zdrój. Bierzemy pod uwagę udział zawodników naszej kadry w zawodach na nartorolkach organizowanych w ramach Maratonu Beskid Niski, a także chcielibyśmy zorganizowac tam imprezę z cyklu Biathlon Dla Każdego.

 

Poniżej oficjalna informacja ze strony Polskiego Związku Biathlonu:

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od 01 grudnia Uzdrowisko Wysowa S.A jest Partnerem Reprezentacji Polski w biathlonie. Na strojach naszych reprezentacji pojawi się pod logotypem WYSOWIANKI – naturalnej wody mineralnej. Firma Uzdrowisko Wysowa SA powstała w 1959 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją wód mineralnych. Z dobroczynnego działania wysowskich wód może obecnie korzystać niemal każdy – są szeroko dostępne w sprzedaży, w wybranych, popularnych sieciach sklepów na terenie całej Polski. Więcej wspólnych działań już wkrótce.

 

Dodajmy, że zadziałono szybko i na strojach biathlonowej kadry loga nowego partnera pojawiły się już na zawodach Pucharu Świata IBU w Oestersund.

 

Na zdjęciu Weronika Nowakowska, foto. facebook

 

/KaCe/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl