Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Szkolenie dla trenerów i instruktorów Polskiego Związku Biathlonu

Biathlon -> Biathlon artykuły

2016-05-04

W dniach 6-8 maja w ośrodku biathlonowym Jamrozowa Polana w Dusznikach Zdroju Polski Związek Biathlonu organizuje konferencję szkoleniową dla trenerów i instruktorów.

 

Szczegółowy program szkolenia można znaleźć TUTAJ na oficjalnej stronie Polskiego Związku Biathlonu.

 

Polski Związek Narciarski także organizuje podobną imprezę od lat. W listopadzie w ośrodku COS w Szczyrku odbywa się Kursokonferencja PZN dla trenerów i instruktorów. Jest jednak bardzo istotna różnica.

W szkoleniu biathlonowym na Jamrozowej Polanie prowadzącymi poszczególne panele są : prezes PZB Dagmara Gerasimuk, trener kadry Adam Kołodziejczyk oraz trener kadry Tomasz Sikora. PZB stwarza swoim trenerom i instruktorom niepowtarzalną szansę spotkania i wysłuchania ludzi, którzy na co dzień trenują i jeżdżą na zawody Pucharu Świata z najlepszymi polskimi biathlonistami.

Trenerów kadr PZN, nie wspominając o prezesie, na konferencjach PZN nikt chyba nigdy nie widział i na tym polega ta jedna bardzo istotna różnica.

 

O różnicach pomiędzy PZN a PZB w najbliższym czasie sporo będzie na skipolu.

Biegaczom narciarskim (zawodowym) szczególnie polecam najbliższe teksty, jestem ciekaw czy zauważycie różnice.

 

Tobiasz Poranek

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl