Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Krystyna Guzik trenuje z reprezentacją Austrii

Biathlon -> Biathlon artykuły

2016-10-10

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami, wszyscy ukierunkowani są już tylko właśnie na zimę. Nie inaczej jest u Krystyny Guzik Pałki, jednej z najbardziej utytułowanych zawodniczek polskiego biathlonu. Od kilku tygodni aż huczy w Internecie o tym, że Krysia przygotowuje się do nowego sezonu z reprezentacją Austrii.

 

Sama zawodniczka przyznaje, że potrzebowała grupy bardziej doświadczonej, gdyż teraz Polski zespół złożony jest z wielu młodych zawodników. Polska biathlonistka na początku sezonu przygotowawczego doznała kontuzji barku, która wyeliminowała ją z zaplanowanych przygotowań na dwa miesiące, a powrót na strzelnice to aż prawie półroczne oczekiwania.

 

– Kiedy zaczęłam strzelać w pozycji leżącej to miałam pięć miesięcy przerwy. To była ciężka praca, w zasadzie musiałam się uczyć strzelać na nowo - mówiła polska zawodniczka.

 

Przypomnijmy sezon biathlonowy rozpocznie się 27 listopada w Oestersund, a Mistrzostwa Świata odbędą się w Hochfilzen w połowie lutego.

 

Natalia Surdyka

foto i źródło - profil zawodniczki na FB

 

Komentarze - 1

ms.

Opublikowano: 2016-10-11 10:36:06

Powodzenia, pewnie chodzi o konflikt z trenerem a nie o to że zespół jest złożony z młodych zawodników. Ale przygotowywanie się w takich warunkach chyba nie pomorze, na zdjęciu w tle wyraźnie widać chemtrails, więc pani Krystynie zdrowia życzę, żeby jej te samolotowe opryski nie zaszkodziły.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl