Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kuba Mroziński wygrywa Enervit Classic w Jakuszycach. Wśród kobiet najszybsza okazała się Katarzyna Witek [WYNIKI]

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2017-01-28

Drugie zawody z cyklu Enervit Classic w Jakuszycach bieg na 10 kilometrów stylem klasycznym zakończyły się zwycięstwem Kuby Mrozińskiego z Start Ski Jakuszyce. Wśród kobiet tryumfowała Katarzyna Witek z team nabiegowkach.pl

 

Cykl biegów narciarskich stylem klasycznym Enervit Ski Classic, składa się z trzech biegów na dystansach 5, 10 i 15 kilometrów. Dzisiaj na Polanie Jakuszyckiej rozegrano drugi etap, czyli klasyczną dzisiątkę.

Bieg wygrał Jakub Mroziński z Start Ski Jakuszyce, przed Łukaszem Bronowickim i Tomaszem Kałużnym (obaj Enervit Yoko Team). Czwarta lokata dla Krzysztofa Pływaczyka z Czarnego Boru, byłego reprezentanta kraju w biathlonie.

 

Bieg kobiet wygrała wspomniana wyżej Katarzyna Witek (team nabiegówkach.pl), która w biegu OPEN (razem z mężczyznami) zajęła 21 miejsce. Druga i trzecia lokata dla Anny Gałek z Enervit Yoko Team i Moniki Judki biegówki.eu. Bieg ukończyło 47 kobiet.

 

WYNIKI OPEN                           WYNIKI WOMEN

 

red

foto.biegpiastow.pl

 

ps. WYNIKI z biegu na 5 kilometrów w artykule poniżej

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl