Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Martyna Galewicz i Andrzej Pradziad wygrywaja Puchar Kościeliska

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2013-12-15

Bieg o Puchar Kościeliska, to pierwsze zawody w biegach narciarskich rozegrane w tym sezonie w Polsce. Bbiegi wygrali Martyna Galewicz i Andrzej Pradziad (Foto).

 

Na starcie Pucharu Kościeliska stanęło 127 biegaczek i biegaczy narciarskich z terenu całego kraju. Byli zawodnicy reprezentujący min. Warszawę i Gdynię. Dobrze przygotowane trasy zapraszały wręcz do biegania, co ważne, a czasami zdarza się na zawodach dla amatorów, nie było trudnych zjazdów, ani ekstremalnych podbiegów, czyli nawet poczatkujący biegacze mogli spokojnie zawody ukończyć.

 

Trasa jest jedną z bardziej przyjaznych dla amatorów biegówek, z czystym sumieniem nasza redakcja POLECA! Zawody w Kościelisku zorganizowało stowarzyszenie Kościelisko dla Biegaczy.

 

Zapraszam do obejrzenie ponad 200-stu zdjęć z dzisiejszych zawodów w GALERII SKIPOL-A.

 

Martyna Galewicz okazała się najlepszą z kobiet na dystansie 5 kilometrów stylem klasycznym. Drugie miejsce w rywalizacji pań zajęła Urszula Łętocha, trzecie miejsce wywalczyła Joanna Rysula.

 

W kategorii panów na dystansie 10 kilometrów, za zwycięzcą Andrzejem Pradziadem uplasowali się Norbert Kuczera i Krystian Kobylański.

 

Jedna ciekawostka z zawodów:

Udało nam się także pomóc zawodniczce, która zajęła drugie miejsce w kategorii pań OPEN czyli Uli Łętosze. Okazało się, że zawodniczka przyjechała zbyt późno na zawody i nie było szans na zrobienie nart, ale od czego zespół XC -Ski Team, który zapewnia serwis min. skipol-owi, błyskawiczna reakcja, taśma STARTA na "trzymanie" do tego pasta MAPLUSA i narty gotowe.Wszystko zajęło może ze 3 minuty.

 

WYNIKI 

RANKING PP AMATORÓW (1)

 

/KaCe/

 

Redakcję skipol-a w tym sezonie ubiera firma Questsportswear z Jelenie Góry

Komentarze - 6

okiem obiektywnym

Opublikowano: 2013-12-16 14:17:56

Ale ten artykuł to ktoś chyba na kolanie i w rękawiczkach pisał? Dno dziennikarskie.

Kuba_skipol

Opublikowano: 2013-12-16 15:26:41

Zgadzam się w pełni, za szybko, za chaotycznie. Co według Ciebie powinno się znaleźć w takim ,lub podobnym artykule? Konstruktywną krytykę jak najbardziej przyjmuję!

jurek

Opublikowano: 2013-12-17 08:09:02

Wygrala Galewicz, druga Łętocha.....a na wynikach nie ma ich nazwisk. To kto w końcu wygrał? co tu jest grane? Towarzystwo wzajemnej adoracji czy co. No i zgadzam sie ze chaotycznie napisane:"Dobrze przygotowane trasy zapraszały wręcz do biegania, co ważne, a czasami zdarza się na zawodach dla amatorów" o co tu chodzi? Pozdrawiam milego dnia

Kuba_skipol

Opublikowano: 2013-12-17 11:14:17

...nie było trudnych zjazdów itd. Co do wyników, to czekamy na wyniki OPEN, wyniki PP Amatorów są w poprawce, jak tylko się ukażą opublikujemy. p.s podsumowanie zawodów w Kościelisku jeszcze dzisiaj

123

Opublikowano: 2013-12-17 17:40:36

A Bartek Pawlikowski i Andrzej Leśnik to zawodnikami nie są ??

Kuba_skipol

Opublikowano: 2013-12-17 21:05:26

Lesnik chyba już nie,ale to raczej info do organizatorów, nie do skipol-a. skipol.pl nie liczy rankingów amatorów w tym sezonie,dlaczego nie wie nikt, jak zwykle nie było żadnej informacji z PZN nie mówiąc już o dziękuję za dwa ostatnie sezony....

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl