Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ewa Szmel i Jan Masek wygrywają zawody z cyklu SNS w Jakuszycach

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2013-12-22

Drugi dzień zawodów w biegach narciarskich SNS w Jakuszycach cieszył się zdecydowanie większą frekwencją. W biegu rozgrywanym stylem klasycznym sklasyfikowano 166 zawodniczek i zawodników.

 

Na dystansie 9 kilometrów tryumfował Czech Jan Masek wyprzedzając Kubę Mrozińskiego instruktora szkoły narciarskiej Start Ski właśnie z Jakuszyc. Trzeci czas biegu to kolejny Czech Zbysek Lhota

 

Zawodnik naszego teamu skipol.pl Team Władysław Olszowski zajął dzisiaj w OPEN piatą lokatę, jednak swoją kategorię M-40 wygrał zdecydowanie.

 

Najlepszą z pań jest Ewa Szmel, także reprezentująca Start Ski Jakuszyce. Pani Ewa zajęła w klasyfikacji łącznej 56 miejsce zostawiając za sobą jeszcze prawie setkę panów. Druga lokata w piękniejszej kategorii zawodów to Monika Judka z Jeleniej Góry, trzecia dotarła do mety Anna Bezulska z Gorzowa Wielkopolksiego.

 

Z trudami dystansu postanowił się zmierzyć także gospodarz Jakuszyc, komandor Biegu Piastów Dariusz Serafin. Jak na gospodarza przystało, bardzo spokojnie przystąpił do rywalizacji, przepuszczając na starcie co bardziej niecierpliwych biegaczy. Panie Komandorze najważniejszy jest udział!

fragment inf. prasowej:

Polacy, Czesi, Niemcy, a nawet zawodnicy ze Szwecji i… Turcji wystartowali w pierwszym weekendzie z zawodami Salomon Nordic Sunday na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie. Po raz pierwszy SNS został rozdzielony na dwa dni – w sobotę zawodnicy rywalizowali w stylu dowolnym, w niedzielę w klasycznym. W sumie zawody ukończyły 264 osoby.

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl