Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mały Bieg Piastów - Finał SNS: Jakub Mroziński wygrywa w klasyku, Pavel Simek w łyżwie

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2014-02-23

Mimo trudnych warunków śniegowych na Polanie Jakuszyckiej trwa Festiwal Narciarstwa Biegowego. Dziś rozgrywano finałowe zawody cyklu Salomon Nordic Sunday - Mały Bieg Piastów.

 

Oba biegi (stylem klasycznym i dowolnym) rozegrano na tej samej trasie o długości nieco ponad 2km. Zawodnicy pokonywali 3 pętle.

 

W stylu klasycznym zwyciężył Jakub Mroziński, drugie miejsce zajął Marcin Branas, a trzeci był Zbysek Lhota z Czech. Szósty w kategorii OPEN i pierwszy w M4 był Władysław Olszowski - skipol.pl TEAM.

WYNIKI OPEN          WYNIKI KATEGORIE

 

Wśród kobiet najlepsza okazała się Alena Jindriskova z Czech, na drugiej pozycji uplasowała się Monika Judka, a z trzecim czasem zmagania ukończyła Agnieszka Wanżewicz-Uznańska.

WYNIKI KOBIET

 

W stylu dowolnym na dwóch czołowych miejscach Czesi: wygrał Pavel Simek, drugi był Tomas Malik, a miejsce trzecie zajął Robert Gleń. Tylko chwilę na odpoczynek miał Władysław Olszowski, który tym razem ukończył bieg z 9 czasem (trzecie miejsce w kategorii M4).

WYNIKI OPEN          WYNIKI KATEGORIE

 

Wśród kobiet wygrała Joanna Badacz przed Aleną Jindriskovą i Agnieszką Wanżewicz-Uznańską.

WYNIKI KOBIET

 

Dodam tylko, że o 10 wystartował bieg stylem klasycznym, a o 12 stylem dowolnym.

 

Hubert Koszyk

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl