Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Bieg Piastów: Benjamin Seifert i Natalia Grzebisz ponownie najlepsi

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2014-03-02

Ostatni dzień zmagań na Polanie Jakuszyckiej bieg na 7km stylem klasycznym zwycieżyli ponownie Benjamin Seifert i Natalia Grzebisz. Rywalizację ukończyło 427 zawodników i zawodniczek. Planowany był w dniu dzisiejszym dystans 26km.

 

Podium w biegu mężczyzn w dniu dzisiejszym było takie samo jak wczoraj, zwyciężył Benjamin Seifert z czasem 24min 5sek. Drugie miejsce zajął dobrze znany w Polsce Czech Dusan Kozisek ze stratą 25sek, a trzeci, tracąc do swojego rodaka 1min 3sek, był Toni Escher. Miejsce czwarte tak jak wczoraj zajął Austriak Markus Keplinger. Miejsce piąte i pierwsze wśród Polaków zajął Bogusław Gracz +1min 57sek. Szóstą lokatę zajął Robert Faron przegrywając 2min 6sek z Seifertem. Trzecie miejsce wśród Polaków zajął Jacek Staroń zajmując jednocześnie ósmą lokatę w klasyfikacji generalnej.

 

W rywalizacji kobiet najlepsza po raz kolejny była Natalia Grzebisz z czasem 29min 14sek. Był to 12 rezultat w dniu dzisiejszym. Podium uzupełniły reprezentantki Czech Kamita Knopova +1min 30sek i Jana Jetmarova +1min 48sek. Czwartą kobieta i druga Polką była Aleksandra Fundanicz, miejsce piąte zajęła Silke Escher z Niemiec. szósty czas wśród kobiet uzyskała Alena Jindriskova. Trzecią Polka i siódmą zawodniczką była Iwona Kocoń.

 

WYNIKI

 

Radek Koszyk

Komentarze - 1

XCSKIGEEK

Opublikowano: 2014-03-03 13:26:47

Gośc , który nie ma szans na kadrę niemiecka i nawet w PŚ nie startuje czyli jest de facto prawie sportowym turystą przyjeżdża na Bieg Piastów i daje łupnia wszystkim dzień po dniu- do czego to dochodzi? A Dziadkowiec Michoń , którego tatuś pompuje balonik synalka że jest Bóg wie jakim biegaczem przybiega 6-ty? I ty chciałeś chłopie na olimpiadę?! Śmiech na sali! Ludzie... dejcież życ!

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl