Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

XXVIII Bieszczadzki Bieg Lotników dla Marceli Marcisz oraz Ukraińca Dmytro Kazachoka [WYNIKI + FOTO]

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2015-02-08

Marcela Marcisz oraz Ukrainiec Dmytro Kazachok wygrali 28. edycję Biegu Lotników na trasach biegowych w Ustjanowej k/ Ustrzykach Dolnych.

 

W biegu kobiet na dystansie 7,5 km klasykiem pewne zwycięstwo odniosła Marcela Marcisz z miejscowego klubu MKS Halicz Ustrzyki Dolne. Drugie miejsce zajęła młodsza siostra Marceli – Iza. Trzecie miejsce dla Sabiny Lizis. Pierwszą szóstkę uzupełniły Oliwia Bril z Jedlicza, Paula Pasterczyk oraz Ukrainka Oksana Zalisko. Bieg ukończyło 15 pań.

 

W rywalizacji mężczyzn najlepszym na głównym dystansie Biegu Lotników czyli 15-tce klasykiem okazał się Ukrainiec Dmytro Kazachok, przed Robertem Faronem oraz Danielem Chmielewskim. Kolejne dwie lokaty także dla zawodników zza naszej wschodniej granicy Oleksandra Chenikalo i Bohdana Dobramskyego. Szóste miejsce zajął Adam Skalski z Hańczowej zawodnik naszego skipol.pl teamu.

Do mety dotarło 70 mężczyzn.

 

Przed biegiem odsłonięto także pamiatkową tablicę upamietniającą zmarłego  w grudniu ub. roku Stanisława Nahajowskiego, prezesa Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego i komandora Biegu Lotników.

 

WYNIKI BIEGU

 

Tradycją Biegu Lotników jest także Bieg Gwiazd. W tym roku rodzina Marciszów nie pozostawiła nadziei i także w tej kategorii wygrał Marek Marcisz z Korczyny, ojciec trzech biegającyh sióstr Marceli, Eweliny i Izabeli. Drugie miejsce zajął Piotr Garbowski z Garbówka, trzecie Michał Szczerbnicki z Lutowisk.

GALERIA FOTO - DEKORACJE

Wśród pań, wszystkie zajęły miejsca na podium. Wygrała Katarzyna Szczerbnicka z Lutowisk, przed Ewą Musiałowską z Ustrzyk Dolnych i Alicją Kowalską z Nadleśnictwo Radomsko.

WYNIKI

 

redakcja

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl