Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
biegi-masowe-swiat-wyniki | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biegi masowe

Visma Ski Classics: Eliassen i Korsgren wygrali Vasaloppet, Staroń najlepszy z Polaków [WYNIKI]

Biegi masowe -> Wyniki świat

2020-03-02 18:37:20

W niedzielę, w szwedzkiej prowincji Dalarna, odbył się słynny bieg narciarski Vasaloppet, zaliczany do cyklu Visma Ski Classics. Na dystansie 90 km najlepsi byli Norweg Petter Eliassen oraz Szwedka Lina Korsgren. Bieg ukończyło 29 Polaków, z których najlepszy Jacek Staroń zajął 569. miejsce.

 

Czytaj Dalej >>

Gsieser Tal-Lauf: Józef Wojtyła na 46. miejscu w biegu na 30 km [WYNIKI]

Biegi masowe -> Wyniki świat

2020-02-15 18:22:14

W sobotę, we włoskim południowym Tyrolu, odbyła się 37. edycja Gsieser Tal Lauf, drugiego po Marcialondze największego biegu narciarskiego we Włoszech. Biegacze i biegaczki rywalizowali na dwóch dystansach - 42 oraz 30 km. Na krótszym z nich 46. miejsce, a drugie w swojej kategorii wiekowej, zajął Józef Wojtyła, reprezentujący skipol.pl Team.

 

Czytaj Dalej >>

Justyna Kowalczyk zdecydowanie wygrała Moonlight Classic

Biegi masowe -> Wyniki świat

2020-02-07 22:56:59

W piątkowy wieczór odbyło się Moonlight Classic, bieg długodystansowy odbywający się w Południowym Tyrolu na wysokości 2000 metrów, składający się z dwóch dystansów - 30 km oraz 15 km. Najlepsza wśród kobiet w głównym biegu była Justyna Kowalczyk, która zwyciężyła ze znaczną przewagą.

 

Czytaj Dalej >>

La Sgambeda: 30-tkę łyżwą wygrywa Anders Gloersen! Startowali Polacy! [WYNIKI]

Biegi masowe -> Wyniki świat

2018-12-01 16:05:09

Dziś w Livigno rozegrano bieg ze startu wspólnego na dystansie 30 km stylem dowolnym. To drugi bieg tegorocznej La Sgambedy. Najlepszy okazał się Norweg Anders Glooersen! Najszybszy z Polaków - Bogusław Gracz!

 

Czytaj Dalej >>

Kangaroo Hoppet w Australii! Startowali Polacy [WYNIKI]

Biegi masowe -> Wyniki świat

2018-08-27 14:35:29

Zawody na nartach w sierpniu? Czemu nie! W Australii rozegrano Kangaroo Hoppet, bieg maratoński na dystansie 42 km techniką dowolną zaliczany do cyklu Worldloppet! Bieg wygrali Valerio Leccardi i Barbara Jezersek, startowali Polacy!

 

Czytaj Dalej >>

Ushuaia Loppet w Argentynie inauguruje kolejny sezon biegów Worldloppet [WYNIKI]

Biegi masowe -> Wyniki świat

2018-08-25 12:44:00

12 sierpnia rozegrano pierwszy w tym sezonie bieg z cyklu Wordloppet, na inaugurację zaplanowano 50 kilometrów klasykiem ze startu wspólnego w argentyńskim mieście Ushuaia leżącym w Ziemi Ognistej i nieopodal Chile. 

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl