Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
biegi-narciarskie-masowe | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biegi masowe

Mistrzostwa Polski Amatorów PZN już jutro w Zakopanem [INFORMACJE + LISTA STARTOWA]

Biegi masowe -> Artykuły

2020-02-14 13:49:04

Już jutro na trasie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Amatorów na dystansach stylem klasycznym. Przypomnijmy, że panowie z grup od M-20 do M-60 pobiegną na dystansie 15 kilometrów, panie oraz panowie z grupy M-70 będa mieli do pokonania dystans 10 kilometrów. Poniżej garśc szczegółów organizacyjnych.

 

Czytaj Dalej >>

Justyna Kowalczyk na liście startowej Moonlight Classic

Biegi masowe -> Artykuły

2020-02-06 19:40:00

Już w najbliższy piątkowy wieczór w Południowym Tyrolu odbędzie się Moonlight Classic, bieg długodystansowy odbywający się na wysokości 2000 metrów, składający się z dwóch dystansów - 30 km oraz 15 km. Na liście startowej znalazło się nazwisko najsłynniejszej polskiej biegaczki narciarskiej Justyny Kowalczyk.

 

Czytaj Dalej >>

Justyna Kowalczyk wystartuje w Gsieser Tal Lauf!

Biegi masowe -> Artykuły

2020-02-04 16:07:00

Tradycyjnie w trzeci weekend lutego, we włoskim południowym Tyrolu, odbędzie się Gsieser Tal Lauf, drugi po Marcialondze największy bieg narciarski we Włoszech. W 37. edycji zawodów organizatorzy spodziewają się kilku znanych biegaczy, a wśród nich ma znaleźć się Justyna Kowalczyk, która zwyciężyła w poprzedniej edycji w biegu stylem klasycznym.

 

Czytaj Dalej >>

Visma Ski Classics: Cologna i Northug wystartują w Marcialondze

Biegi masowe -> Artykuły

2020-01-22 18:40:00

W ostatnią niedzielę stycznia, podobnie jak co roku, odbędzie się Marcialonga – prestiżowy długodystansowy bieg narciarski, odbywający się w prowincji Trydent, w północno-wschodnich Włoszech. Organizatorzy spodziewają się aż 7500 biegaczy, a wśród nich na linii startu staną Dario Cologna oraz Petter Northug.

 

Czytaj Dalej >>

Kaiser Maximilian Lauf: Korsgren i Persson zwyciężyli, Antolec na 46. miejscu [WYNIKI]

Biegi masowe -> Artykuły

2020-01-11 19:35:35

W austriackim Seefeld odbyły się zawody Kaiser Maximilian Lauf, czwarty bieg cyklu Visma Ski Classics. Na dystansie 60 km stylem klasycznym zwyciężyli Szwedka Lina Korsgren oraz jej rodak, Emil Persson. Najlepszy z Polaków był Jan Antolec. Reprezentant klubu eD system Bauer Team zajął 46. miejsce.

 

Czytaj Dalej >>

Puchar Kościeliska, na razie czekamy. Ewentualny nowy termin to 5 stycznia

Biegi masowe -> Artykuły

2019-12-08 18:35:31

Puchar Kościeliska drugie zaplanowane w tym sezonie zawody Pucharu Polski Amatorów na razie pod znakiem zapytania. Organizatorzy czekają z ostatecznym komunikatem do środy 11 grudnia.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl