Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MAŁOPOLSKIE TOWARZYSTWO NARCIARSTWA BIEGOWEGO.

Biegi masowe -> Artykuły

2011-01-11

Kolejna oddolna inicjatywa rozwoju biegów narciarskich powstała w Krakowie.Małopolskie Towarzystwo Narciarstwa Biegowego powstało z myślą o krzewieniu tej pięknej dyscypliny sportu. Jesteśmy zdeterminowani by wreszcie Małopolska stała się ważnym ośrodkiem narciarstwa biegowego na mapie Rzeczypospolitej. Chcemy zrzeszać zarówno tych, którzy traktują biegówki jako sport, ale również tych, dla których to forma weekendowego relaksu.

Zapraszamy ponadto rodziców i dzieci, aby spróbowali tej dyscypliny i poznali frajdę jaką daje wspólne bieganie, a z czasem – kto wie – może odkryjemy nowego olimpijczyka lub olimpijkę? :-) Naszą działalność rozpoczęliśmy dopiero niedawno, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Zachęcamy przy tym do wszelkiej inicjatywy. Im będzie nas więcej, tym szybciej osiągniemy cel i będziemy mogli wreszcie uprawiać w Krakowie i jego okolicach nasz ulubiony sport zimowy!Tak pisze na stronie internetowej MTNB pomysłodawca i założyciel towarzystwa Witold Zamorski.Skipol postara się informować na bieżąco o działaniach MTNB.Z wielką przyjemnością witamy drugą na południu Polski, po Ustrońskiej Szkole Narciarstwa Biegowego inicjatywę, która ma na celu rozwój tej pięknej "naszej" dyscypliny sportu.adres strony www.mtnb.org

Autor: kace
Źródło: w

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl