Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Marek Tokarczyk zaprasza na obóz treningowy dla amatorów.

Biegi masowe -> Artykuły

2012-01-04

OBÓZ TRENINGOWY - PRZYGOTUJ SIĘ DO BIEGU PIASTÓW! Narty biegowe potocznie zwane „biegówkami” zyskują coraz większą popularność w naszym kraju.Mamy zatem przyjemność zaprosić wszystkich na tygodniowy turnus pod hasłem „pobiegaj rodzinnie na nartach i przygotuj się do biegu Piastów” do mekki wszystkich biegaczy, Szklarskiej Poręby.Nasza oferta skierowana jest do osób, które już próbowały swych sił na nartach i chciałby poćwiczyć technikę, do tych wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się poprawnego biegania na nartach ale i do biegaczy, którzy mają ochotę wzmocnić siłę i wytrzymałość przed nadchodzącym sezonem startów wiosenno-letnich a także potrenować przed startem w Biegu Piastów.

Zachęcamy do pobytów rodzinnych – można miło spędzić wspólnie czas i mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zajęcia na polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie poprowadzi Marek Tokarczyk, licencjonowany instruktor Polskiego Związku Narciarskiego (nr legitymacji KD0193032095), doświadczony biegacz narciarski – aktualny mistrz Polski amatorów w swojej kategorii wiekowej.

W programie pobytu tygodniowego oferujemy:

- 6 noclegów

- śniadania i obiadokolacje (w tym jedna specjalna kolacja integracyjna połączona z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek)

- codzienne zajęcia na nartach biegowych – nauka stylu klasycznego (i/lub dowolnego)

- dwa razy w tygodniu wyjście wspólne na basen i saunę

- dwa razy w tygodniu zajęcia na sali – ćwiczenia wytrzymałościowe, siłowe, rozciągające

- zajęcia teoretyczne (np. umiejętność smarowania nart, dobór sprzętu, dieta)

- dla chętnych – możliwość zorganizowania dodatkowo treningów biegowych

- codzienny dostęp do siłowni

- indywidualne konsultacje z instruktorem (smarowanie nart, technika biegu, przygotowanie do sezonu startowego)

W cenie zapewniamy dojazd na zajęcia na polanę Jakuszycką oraz ubezpieczenie NW.

Termin turnusu: 25.02. (sobota) – 02.03 (piątek)zapisy do 27.01         

Termin obozu został przez nas wybrany nie przypadkowo: turnus kończy się bezpośrednio przed Biegiem Piastów co daje możliwość obejrzenia na żywo rywalizacji najlepszych narciarzy a także udział w największym masowym biegu narciarskim w Polsce.

Całkowity koszt pobytu na obozie to 975 zł, koszt dla dorosłej osoby towarzyszącej oraz za pobyt dziecka do ustalenia z organizatorem. Wymagana bezzwrotna zaliczka w kwocie 400 zł (termin wpłaty do 27.01) na konto: Bank Zachodni WBK 91 1090 2271 0000 0005 8402 7880, reszta kwoty płatna maksymalnie w pierwszym dniu pobytu. Cena nie obejmuje kosztu dojazdu do Szklarskiej Poręby. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania obozu ze względu na warunki atmosferyczne (niewystarczająca ilość śniegu). Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy do udziału w naszym obozie. Kontakt telefoniczny: 691 469 007, e-mail: mt-rytro@o2.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl