Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zapowiedź Biegu Sylwestrowego na Polanie Jakuszyckiej

Biegi masowe -> Artykuły

2013-12-23

Dla miłośników narciarstwa biegowego najlepszy sylwester tylko na biegówkach! Jeśli nie macie jeszcze planów sylwestrowych, to musicie przybyć na Polanę Jakuszycką, gdzie rozegrany zostanie Bieg Sylwestrowy organizowany przez Stowarzyszenie Bieg Piastów.

 

W dniu 31 grudnia 2013 roku na Polanie Jakuszyckiej zostanie rozegrany Bieg Sylwestrowy, który odbędzie się na dystansie 6,5 kilometrów techniką klasyczną o 23:45. O godzinie 01:00 nastąpi dekoracja zwycięzców biegu, a następnie będzie miało miejsce między innymi ognisko. Zapraszamy już od godziny 21, o której rozpoczniemy wielkie odliczanie do nadchodzącego Nowego Roku. Więcej szczegółów na temat zawodów w załączniku poniżej.

Dodam od siebie, że będę miał przyjemność skomentować zmagania oraz poprowadzić sylwester na Polanie Jakuszyckiej.

Zapraszamy wraz z organizatorami

INFORMACJA OD ORGANIZATORÓW

 

Piotr Walkowiak

Komentarze - 1

karkonosz

Opublikowano: 2013-12-25 14:47:58

dziwne jest wszystko w naszym kraju. bieg sylwestrowy limit 150 osób opłata 45 zł bieg uphill limit 60 osób i opłata 120 zł za 2 km trasy oraz rozegranie zawodów. jeśli tak będziemy promować sport żeby tylko liczyć setki w portfelu to nigdy nic się nie rozwinie.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl