Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Świata Mastersów w szwajcarskim Klosters

Biegi masowe -> Artykuły

2016-10-06

Mistrzostwa Świata Masters odbędą się od od 3.03 do 10.03 – 2017 w  Klosters (Szwajcaria). Zawody dla byłych zawodników oraz pasjonatów biegówek po 30 roku życia.

 

W programie zawodów obywających się przez tydzień w szwajcarskim kurorcie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaplanowano biegi stylem dowolnym i stylem klasycznym na dystansach od 5 do 42 kilometrów. W programie znalazły się także biegi sztafetowe 4x5 kilometrów.

PROGRAM ZAWODÓW

 

W tym roku organizatorzy Mistrzostw oferują także start w jednym z największych w Europie biegów masowych Engadin Skimarathon.

 

Informacja od dyrektora krajowego Masters Polska Bogusława Gracza:

Ta chwila to okazja do poznania i podzielenia się kulturą regionalną i doświadczeniami z narciarzami biegowymi  z całego świata. Nie trzeba być licencjonowanym zawodnikiem by móc przeżywać tego typu święto biegaczy.

Każdy zakreśla po zapoznaniu się z formularzem oraz swoją grupą wiekową wraz z dystansem jaki mu odpowiada. Federacja WMC wyszła od tego sezonu z inicjatywą wystartowania, w ramach Mistrzostw, w Maratonie wliczanym do Eurolopett (Engadin) (zapisy do15 listopada) TUTAJ

Chętni do udziału w zawodach proszeni są o kontakt na adres maila :bgracz@wp.pl

 

kace

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl