Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Polski Młodzików i MP UKS-ów 2017 w Tomaszowie Lubelskim, jutro biegi stylem dowolnym [LISTA STARTOWA]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2017-02-03

Na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lublskim trwają Mistrzostwa Polski Młodzików i Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach narciarskich. Po dzisiejszych emocjach związanych z biegami klasykiem jutro przyjdzie czas na rywalizację stylem dowolnym.

 

Zawody w Tomaszowie Lubelskim to najważniejsza w sezonie impreza dla zawodniczek i zawodników w kategoriach C (%2701%2702), D (%2703%2704) i E (%2705 i młodsi).

Kategoria C walczy o oficjalne tytuły Mistrzostw Polski w tej kategorii, pozostałe startują w Ogólnopolskich Spotkaniach Uczniowskich Klubów Sportowych, czyli skracając nieoficjalnie nazwę w MP UKS-ów.

 

Tradycyjnie młodzi adepci biegów narciarskich zmierzą się w kategoriach: Junior i Juniorka C, Junior i Juniorka D oraz Junior i Juniorka E. Przygotowane dla nich trasy mają odpowiednio długość: 5, 2,5 oraz 2 kilometrów. Na listach staryowych znalazło się ponad 200 zawodników i zawodniczek z kilkudziesięciu klubów. 

 

Pierwszy start, w kategorii Junior C, przewidziano na 9.30. Dziewczęta w tej samej kategorii wystartują o 10.10, panowie Junior D o 10.50, a płeć piękna z tych samych roczników o 11.30. Kategorie Junior i Juniorka E to odpowiednio 12.10 i 12.35.

 

LISTY STARTOWE biegów stylem dowolnym

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl