Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zakończenie IX Ligi Małopolskiej SZS 18 czerwca w Białce Tatrzańskiej

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2018-06-08

Uroczystość będzie miała miejsce w dniu 18 czerwca 2018 roku godz. 15.00  w Białce Tatrzańskiej – Karczma „Kotelnica” przy ON „Kotelnica Białczańska”.

 

Zarząd Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego w Krakowie wraz z sponsorem tytularnym ON Kotelnica Białczańska oraz partnerami Ligi, firmami Fischer Polska, Remsport i XC Ski Poland zaprasza na uroczyste Podsumowanie „Małopolskiej Szkolnej Ligi SZS w Biegach Narciarskich za sezon  2017/2018.

 

Podczas spotkania zostaną wręczone wyróżnienia dla pierwszych 6 uczniów w poszczególnych 12 kategoriach wiekowych oraz dla pierwszych 6 szkół podstawowych i gimnazjalnych wg. rankingu końcowego Małopolskiej Szkolnej Ligi SZS.

Zapraszamy Państwa Dyrektorów Szkół wraz z Nauczycielami WF oraz wymienionymi w rankingu uczniami a także osoby wspierające Ligę.

 

W imieniu organizatorów

V-ce Prezes Małopolskiego SZS Faliks Piwowar

 

 

Komentarze - 2

Zawodnik

Opublikowano: 2018-06-09 21:37:29

Będzie ranking?

XXX

Opublikowano: 2018-06-10 09:40:00

Kiedy będzie ranking?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl