Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Monika Skinder z nowym sponsorem. Miasto Tomaszów Lubelski dzisiaj podpisało umowę

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2019-01-31

Po największym jak dotychczas sukcesie Moniki Skinder, czyli srebrnym medalu Mistrzostw Świata Juniorów, włodarze rodzinnego miasta Moniki - Tomaszowa Lubelskiego- zareagowali bardzo szybko. Dzisiaj w Urzędzie Miasta podpisano umowę reklamową.

 

Od dzisiaj v-ce Mistrzyni Świata Juniorów, oraz dwukrotna Mistrzyni Polski Seniorów na czapce i opasce będzie reklamowała swoje miasto Tomaszów Lubelski.

 

Ponieżej informacja prasowa ze strony Urzędu Miasta:

W dniu 31 stycznia 2019 r w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski Burmistrz Miasta Wojciech Żukowski w obecności Skarbnika Miasta Grzegorza Leńczuka i Przewodniczącego Rady Miasta Mirosława Fusa, podpisał z Moniką Skinder reprezentowaną przez opiekuna prawnego Tomasza Skindera umowę promocyjno-reklamową Miasta Tomaszów Lubelski z wykorzystaniem wizerunku podczas wszystkich zawodów, treningów, publicznych imprez wszelkiego rodzaju, konferencji, wywiadów w mediach, w ramach działalności sportowej na terytorium Polski oraz poza granicami kraju. Umowa została zawarta na okres 01.02.2019 r. – 30.04.2022 r.

 

red

 

żródło i foto: www.tomaszow-lubelski.pl

 

Komentarze - 3

Jerzy Leśnik

Opublikowano: 2019-02-01 07:42:49

BRAWO BRAWO BRAWO !!!

Miętowy

Opublikowano: 2019-02-01 11:18:19

BRAWO !!!! Tomaszów Lubelski to jest niesamowite a jednak można , Brawa i Gratulacje dla Pana Burmistrza oraz całego Urzędu Miasta

wow

Opublikowano: 2019-02-02 07:23:06

Fajnie ze chca wspierać Monikę finansowo. Tylko czy ta umowa nie jest na zbyt dlugi okres?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl