Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Panorama biegów narciarskich 3/2019 czyli plan zawodów na nadchodzący weekend. Bieg Podhalański, Puchar Magurki oraz Memoriały Bodzka i Marcisza

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2019-02-05

Nadchodzący weekend 9 i 10 lutego to kilka biegów narciarskich od Podkarpacia do Dolny Śląsk. W sobotę 9 lutego na trasie Lotnisko w Nowym Targu odbędzie się drugi największy w Polsce bieg narciarski - BIEG PODHALAŃSKI, zaliczany do Pucharu Polski Amatorów. Jak wygląda plan, o tym poniżej.

 

 

 

SOBOTA 9 luty 2019

 

X Bieg Podhalański -  Nowy Targ Lotnisko - Puchar Polski Amatorów

Bieg, jeżeli się odbywa, jest drugim największym biegiem narciarskim w Polsce. Łatwa i płąska trasa nowotarskiego lotniska sprzyja szczególnie poczatkującym adeptom biegania na nartach, Stąd zawsze duża frekwencja biegu. Na chwilę obecną na liście zgłoszeń jest prawie 700 osób.

Szczegóły dotyczące biegu TUTAJ

 

 

XVIII Memoriał Staszka Bodzka - OPAWA

TUTAJ szczegóły dotyczące biegu , link do zgłoszeń znajdziecie TUTAJ.

 

 

Otwarte Mistrzostwa Gorlic - KRZYWA - Śnieżne Trasy Przez Lasy

Szczegóły na stronie organizatora TUTAJ

 

 

Memoriał Marka Marcisza jr o Puchar Wójta Gminy Korczyna - KORCZYNA

Szczegóły i zapisy na bieg TUTAJ

 

 

NIEDZIELA 10 luty 2019

 

XII Puchar Magurki w biegach narciarskich śladami arcyksiężnej Marii Teresy Habsburg- MAGURKA WILKOWICKA - bieg zaliczany do Pucharu Polski Amatorów.

Sczegóły i zapisy na stronie organizatora TUTAJ

 

red

 

 

Komentarze - 1

180 kg kanapa itp

Opublikowano: 2019-02-06 10:32:35

Już w najbliższy weekend w fińskim Lahti rozegrane zostaną zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich, w których wystartuje dwóch naszych reprezentantów. Trener Tadeusz Krężelok zdecydował, że w Lahti powalczą: Maciej Staręga oraz Kamil Bury. więcej <strong>»</strong> - inf ze strony pzn ps trenerski szaman wraca do walki o kulę /czarodziejską/

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl