Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Panorama biegów narciarskich 4/2019 - Puchar Grupy Azoty, Bieg Lotników i Ultrabiel [AKTUALIZACJA]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2019-02-15

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną Panoramą Biegów Narciarskich, czyli co czeka na nas w nadchodzącym tygodniu na nartach biegowych. Działo będzie się sporo, zaczniemy Ligami regionalnymi, skończymy najdłuższym biegiem narciarskim w Polsce - Ultrabielą.

 

 

 

 

16.02.2019 SOBOTA

 

Bielice koło Stronia Śląskiego to arena najdłuższego w Polsce biegu narciarskiego SGB Ultrabiel, który odbędzie sie już po raz czwarty. Do wyboru dystanse 60, 20 i 13 kilometrów. Szczegóły i przydatne linki znajdziecie TUTAJ.

 

 

 

16-17.02 SOBOTA-NIEDZIELA

 

To kolejne zawody Pucharu Grupy Azoty - Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich, które odbęda się na trasach Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. Szczegóły w komunikacie TUTAJ

Dodajmy, że oba dni zawodów sa rozgrywane jednym stylem, w tym przypadku stylem dowolnym.

 

 

Także dwa dni biegania na nartach proponują nam Trasy Pod Żukowem w Ustjanowej. W sobotę zapraszamy na start dzieci i młodzież w ramach Małego Biegu Lotników, niedziela to główny bieg czyli 32. Bieszczadzki Bieg Lotników . Zawody w Ustjanowej są ostatnią w tym sezonie eliminacją Pucharu Polski Amatorów PZN. Szczegóły TUTAJ

 

Zapraszamy do udziału w zawodach i życzymy powodzenia uczestnikom.

 

red

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl